Joanna Moro fałszowała na Wakacyjnej trasie Dwójki
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Newsy

Joanna Moro komentuje wpadkę na Wakacyjnej Trasie Dwójki. "Już przyszedł czas, aby..."

Występ Joanny Moro z Wakacyjnej Trasy Dwójki został wyśmiany przez media i internautów. Artystka bardzo to przeżyła i właśnie zabrała głos. "Błąd jest rzeczą ludzką..."

Występ Joanny Moro z piosenką "La Plage De Saint Tropez" na finale Wakacyjnej Trasy Dwójki w Sopocie wywołał poruszenie w sieci. Wpadka z fałszowaniem Joanny Moro została mocno skrytykowana przez widzów, którzy nie zostawili na gwieździe suchej nitki. Joanna Moro, kilka dni po przykrej sytuacji zabrała głos. Zamieściła obszerny wpis, który rozpoczęła słowami: 

Myślę, że już przyszedł czas, aby przekazać Wam kilka słów na temat ostatniego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki.

Odniosła się do słów krytyki i licznych medialnych artykułów. Jakie jest jej stanowisko? 

Zobacz także: Burza po nagim zdjęciu Joanny Moro! Rzeczywiście jest "niesmaczne" i "wulgarne"? Aktorka odpowiedziała

Joanna Moro weźmie udział w drugiej edycji "Azja Express"?

Joanna Moro o wpadce podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 

Joanna Moro w ostatnim czasie dość często mierzy się z krytyką. Zaledwie kilka tygodni temu oburzenie internautów wywołał jej nieprzemyślany post na temat dramatycznej sytuacji w Afganistanie. Kolejnym razem, tuż po niedzielnym koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki, kolejny raz musiała zmierzyć się z bezlitosnymi komentarzami fanów. Widzowie TVP2 podczas koncertu usłyszeli dwie wersje występu Joanny Moro (z playbackiem i bez playbacku). Wersja bez playbacku sprawiła, że na artystkę spadła lawina krytyki. Sprawę komentował już pracownik TVP, w komunikacie wysłanym do Pudelka, gdzie miał twierdzić, że słyszalny głos należał do jednej z tancerek: 

Zarejestrowane fałszowanie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki nie należy w rzeczywistości do pani Joanny Moro, tylko do tancerki symulującej śpiewanie w chórkach. Omyłkowo został uruchomiony mikrofon z podsłuchem, który ujawniła emisja - cytowano oświadczenie. 

Zobacz także: Gwiazdy, które wspólnie wystąpiły w "Tańcu z gwiazdami" dołączyły do obsady "Pierwszej miłości"! Co na to fani serialu?

Joanna Moro komentuje wpadkę z fałszowaniem na Wakacyjnej Trasie Dwójki

Sama Joanna Moro zabrała głos w sprawie dopiero trzy dni po koncercie. Zamieściła na Instagramie obszerny wpis: 

Myślę, że już przyszedł czas, aby przekazać Wam kilka słów na temat ostatniego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki. Mnożą się artykuły, które uderzają przede wszystkim w nas, wykonawców i ekipę niedzielnego koncertu. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia w realizowaniu programów na żywo, ten nie zrozumie, jakimi sytuacjami ekipa musi się zmierzać i niekiedy podejmuje decyzje pod ogromną presją czasu i w niewyobrażalnym stresie.

Joanna Moro fałszowała w Sopocie
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Dodała także: 

Dla nas liczy się przede wszystkim dobra zabawa i show. I taki ten koncert był. Radosny, taneczny i żywy. Dziękuje ekipie za świetną współpracę przy każdym z koncertów podczas wakacyjnej trasy, uśmiech na twarzach publiczności to dla nas największa nagroda.
A błąd jest rzeczą ludzką. Człowiek, który nie popełnia błędów zwykle nie robi nic.

Joanna Moro nie kryje, że jest zasmucona ilością hejtu, z jaką przyszło jej się zmierzyć: 

Ile złośliwości i jadu było w tych licznych artykułach, ile języka nienawiści. Przykro mi jest, że tyle nieprzychylnej uwagi zostało poświęconej mojej osobie. A tyle dookoła nas dzieje się ważnych i istotnych spraw. Może warto czasami odpuścić, nawet kosztem klikalności, i sprawić byśmy mogli wszyscy wspólnie pomóc tym, którzy tej pomocy teraz najbardziej potrzebują. Bądźmy dla siebie milsi…

Na koniec wpisu zachęciła do wpłacania pieniędzy na fundację Ocalenie. 

Joanna Moro przeprasza za wpis o Afganistanie
VIPHOTO/East News

Joanna Moro fałszowała na Wakacyjnej trasie Dwójki
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Newsy
Joanna Moro zaliczyła wpadkę z fałszowaniem na Wakacyjnej Trasie Dwójki
Joanna Moro zostanie drugą Mandaryną? Po występie podczas Wakacyjnej Trasie Dwójki internauci są dla niej bezlitośni: "Ale dramat. Darcie jak Mandaryna".

Joanna Moro w miniony weekend wystąpiła z piosenką "La Plage De Saint Tropez" na finale Wakacyjnej Trasy Dwójki w Sopocie. Na scenie zaśpiewali też między innymi: Maryla Rodowicz, Helena Vondráčkova, Zenek Martyniuk, Marcin Miller i Boys, Roksana Węgiel, Viki Gabor. Natomiast to występ Moro zostanie zapamiętany na długo. Internauci porównali jej wykon do słynnego koncertu Mandaryny w Sopocie, podczas którego ujawniono, jak wokalistka tak naprawdę śpiewa bez zastosowania playbacku. Sami zobaczcie! Nagranie krąży po sieci.  Zobacz także:  Joanna Moro w stroju kąpielowym na wakacjach napisała o sytuacji w Afganistanie. Teraz przeprasza Joanna Moro na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Sopocie Joanna Moro  dzięki wcieleniu się w główną rolę w serialu "Anna German". Wtedy wydawać by się mogło, że po kultowej roli, artystka nie będzie mogła opędzić się od propozycji współpracy przy innych, hitowych produkcjach. Niestety, topowi reżyserzy nie dali jej szansy. Jak sama tłumaczyła w "Super Expressie", rola Anny German "zniszczyła jej karierę". Chciałabym wystąpić w czymś ambitnym – dobrym filmie fabularnym u reżysera, który pozwoliłby mi rozwinąć skrzydła. A tych propozycji brakuje, bo ludzie wciąż kojarzą mnie z tamtą rolą.   Producentka „Anny German”, kiedy zaczynałam pracę na planie serialu, mówiła, że teraz będę dostawała same ambitne role, że ten serial umocni moją pozycję. Tymczasem stało się inaczej - żaliła się w "SE".  Moro skupiła się więc na karierze wokalnej: wydała album "Piosenki Anny German" i wzięła udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Teraz dostała zaproszenie do udziału w Wakacyjnej...

Joanna Moro fałszowała w Sopocie
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Newsy
To nie Joanna Moro fałszuje na nagraniu z Wakacyjnej Trasy Dwójki? Pracownik TVP zdradza kulisy
Po występie Joanny Moro w mediach pojawiło się oświadczenie pracownika TVP, który informuje, kogo tak naprawdę słychać na wzbudzającym tyle emocji nagraniu z koncertu.

Nie milkną echa głośnego występu Joanny Moro na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Sopocie. Po sieci wciąż krąży nagranie na którym możemy usłyszeć, jak aktorka śpiewa w Operze Leśnej. Zamiast playbacku widzowie usłyszeli prawdziwy dźwięk zarejestrowany przez mikrofon, co ostro skrytykowali. Teraz Joanny Moro broni pracownik TVP, który przesłał do mediów oświadczenie w sprawie wpadki gwiazdy! Na nagraniu z Sopotu nie słychać Joanny Moro? O Joannie Moro znów jest głośno! Zaledwie kilka tygodni temu aktorka wywołała oburzenie wśród internautów publikując w sieci swoje seksowne zdjęcie w kostiumie kąpielowym pod którym pisała o wakacjach i... dramatycznej sytuacji w Afganistanie. Internauci byli oburzeni i ostro ją krytykowali, a sama Joanna Moro szybko zrozumiała swój błąd i skasowała  zdjęcie i wpis.  Niestety, w miniony weekend doszło do kolejnej wpadki z udziałem Joanny Moro. Aktorka wystąpiła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Sopocie, ale widzowie TVP2 usłyszeli dwie wersje jej występu - z playbackiem i bez playbacku - na nagraniu można było usłyszeć, jak aktorka śpiewa w rzeczywistości. A przenajmniej tak wydawało się słuchaczom. Czy naprawdę? Internauci byli bezlitośni dla Joanny Moro, broni jej jednak tajemniczy pracownik TVP, który miał przesłać do redakcji portalu pudelek.pl oświadczenie w sprawie występu aktorki w Sopocie. Według oświadczenia, na nagraniu słyszymy głos tancerki, a nie Joanny Moro! Zarejestrowane fałszowanie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki nie należy w rzeczywistości do pani Joanny Moro, tylko do tancerki symulującej śpiewanie w chórkach. Omyłkowo został uruchomiony mikrofon z podsłuchem, który ujawniła emisja. Podczas programów na żywo zdarzają się różne okoliczności, w związku z tym bardzo...

Opole 2021: Anna Dereszowska w ogniu krytyki: "fałsz poganiał fałsz"
Lukasz Kalinowski/East News
Newsy
Opole 2021: Anna Dereszowska w ogniu krytyki: "fałsz poganiał fałsz"
Widzowie nie zostawili suchej nitki na ciężarnej Annie Dereszowskiej. Jej występ podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej odbił się w sieci szerokim echem.

W piątek, 3 września, rozpoczął się 58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas pierwszego dnia, czterodniowego, koncertowego maratonu, na scenie pojawili się m.in. Cleo, Natalia Kukulska, Grzegorz Hyży, Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, czy ciężarna Anna Dereszowska, która zachwyciła widzów zjawiskową  kreacją, podkreślającą jej ciążowe krągłości. Niestety, pomimo wielu "ochów i achów" nad wyglądem przyszłej mamy, nie zabrakło również ostrych słów krytyki. Widzowie TVP zarzucili artystce, nie tylko to, że jej wersja utworu "Biały Krzyż" zespołu Czerwone Gitary jest daleka od oryginału, ale też podkreślili, że aktorka wyjątkowo fałszowała.  Zobacz także:  Grzeszczak, Dereszowska, Kukulska i inne gwiazdy na festiwalu w Opolu! [DUŻO ZDJĘĆ] Opole 2021: Anna Dereszowska prezentuje ciążowe krągłości 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu przyciągnął najznamienitszych artystów, którzy przez cztery dni dadzą popis swoich umiejętności. Pierwszy z piątkowych koncertów poprowadzili Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora, a wielkie święto polskiej piosenki rozpoczęły dwa koncerty: "Debiuty" oraz "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!". Podczas koncertu z "legendarnymi przebojami" na scenie zaprezentowała się m.in. ciężarna Anna Dereszowska , która na ten wieczór wybrała długą, mieniącą się suknię z bufiastymi rękawami. Srebrna, mieniąca się kreacja z głębokim rozcięciem na udzie, modnymi bufiastymi rękawami, dekoltem w literę "V" oraz wiązaniem pod biustem, pięknie podkreśliła figurę aktorki, fenomenalnie uwydatniając jej rosnący ciążowy brzuszek. Niestety, choć widzowie TVP chętnie komplementowali wygląd...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak