Kręcone włosy w kolorze blond to nieodzowny element wizerunku Joanny Liszowskiej. Zanim w show-biznesie na dobre zawitała Magda Gessler, to właśnie ta charakterystyczna fryzura szczególnie kojarzyła nam się z gwiazdą "Przyjaciółek". Teraz aktorka postawiła na zmiany i pokazała się w naturalnej odsłonie. Czy z siwymi włosami jej do twarzy?

Reklama

Zobacz także: "Przyjaciółki": Gorące powitanie Joanny Liszowskiej i Pawła Deląga na planie. Zdjęcia paparazzi

Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu i z siwymi włosami!

Serialowe "Przyjaciółki" goszczą na ekranach naszych telewizorów już od 10 lat. Przez ostatnią dekadę serial utrzymał się fali popularności i nadal jest jednym z najchętniej oglądanych produkcji na antenie Polsatu. Serialowa Patrycja - Joanna Liszowska wiele razy na przestrzeni lat spędzonych w świecie show-biznesu wywoływała emocje swoim wyglądem. Joanna Liszowska wielokrotnie podkreślała swoje kobiece kształty głębokimi dekoltami, które wywoływały mieszane uczucia wśród fanów. Swoim ostatnim, naturalnym lookiem aktorka jednak sprawiła, że fani jednomyślnie zachwycili się jej wyglądem. Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała się bez makijażu i z widocznie siwymi włosami. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Joanna Liszowska zachwyciła dekoltem na gali Miss Polski. Przypominamy jej najbardziej zmysłowe kreacje

Mina Joanny Liszowskiej mówi wszystko. Widać, że w naturalnej odsłonie czuje się świetnie. 43-latka nie boi się pokazać siwych włosów, których pojawienie się jest naturalnym procesem u każdego człowieka. Lata farbowania włosów na jasny blond najwidoczniej znudziły się aktorce. Swoim naturalnym wyglądem gwiazda zachwyciła fanów na Instagramie, którzy docenili jej naturalność i uśmiech.

Zobacz także

- Pięknie, nie poznałam taka odmieniona

- Naturalność , kobiecość , uśmiech to jest to ! ????

- Piękna i naturalna ????????

- Pięknie???? - piszą zachwyceni fani.

TRICOLORS/East News

Zobacz także: Przyjaciółki... jakie są prywatnie? "Pandemia pokazała nam jak wiele dla siebie znaczymy"

Reklama

Moda na naturalne siwe włosy coraz częściej gości wśród wielkich gwiazd na całym świecie. Nie tylko Joanna Liszowska postawiła na naturalny look. Aktorka Andie MacDowell od kilku lat kreuje ten trend. Trzeba przyznać, że Joanna Liszowska w naturalnym wydaniu wygląda równie świetnie co w farbowanych na blond włosach. Podoba Wam się w nowym wydaniu?

TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama