Joanna Liszowska to jedna z największych seksbomb polskiego show-biznesu. Słynna aktorka, która idealnie odnajduje się w rolach komediowych, doskonale wie jak uwodzić na ekranie, ale i poza nim. Artystka swoimi stylizacjami niejednokrotnie przyćmiła pozostałe gwiazdy na czerwonym dywanie, nie dając im żadnego pola do popisu. Wrodzony wdzięk, seksapil i kobiece kształty - tak, Joanna Liszowska doskonale wie, jak podkreślać swoje atuty, nie wspominając już o jej pięknym dekolcie, który aktorka chętnie uwydatnia podczas wielkich wyjść i który nie ma sobie równych, co udowodniła również podczas ostatniej gali Miss Polski 2020. Z tej okazji, przypominamy najpiękniejsze i najbardziej zmysłowe kreacje Joanny Liszowskiej, na których widok nie trudno o rumieniec.

Reklama

Zobacz także: Przyjaciółki... jakie są prywatnie? "Pandemia pokazała nam jak wiele dla siebie znaczymy"

Gala Miss Polski 2020

To właśnie o tej stylizacji było w ostatnich dniach naprawdę głośno. Gwiazda, która pojawiła się na gali Miss Polski 2020 zdaniem wielu swoim wyglądem przyćmiła nawet kandydatki, a kreacja odsłaniająca dekolt nie przeszła bez echa.

AKPA

Ramówka Polsatu

Ta kreacja Joanny Liszowskiej również przeszła do historii. Świecący garnitur w srebrne cekiny z białymi klapami i lamówkami przyciągał wzrok gości i paparazzi.

East News

Seksbomba

Srebrna sukienka to jedna z tych najbardziej skromnych i najgrzeczniejszych kreacji, w jakich Joanna Liszowska wystąpiła na czerwonym dywanie.

Zobacz także
ONS

Naturalna piękność

Kiedy Joanna Liszowska wystąpiła w nude kreacji i z delikatnym makijażem, fani nie mogli oderwać od niej wzroku, który często spoczywał na bardzo wyciętym i bardzo odważnym dekolcie aktorki.

Syrenka

Patrząc na tę stylizację, wszelkie słowa są zbędne. Długa czarna suknia z rozporkiem i siateczką doskonale podkreśliła sylwetkę aktorki.

Dama pik

Tu zachwyca nie tylko dekolt! Głęboka, satynowa czerń i fryzura stylizowana na "dopiero co wyszłam z łóżka" sprawiły że Joanna Liszowska prezentowała się niezwykle zmysłowo.

Stanik na wierzch!

Czarny, satynowy garnitur, marynarka z dekoltem aż do pępka oraz widoczny stanik - tę stylizację trzeba zapamiętać! To nie tylko jedno z najodważniejszych i najbardziej spektakularnych wyjść Joanny Liszowskiej, ale i najlepszych. Od aktorki ciężko oderwać wzrok.

ONS.pl
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama