Joanna Krupa w jasnej sukience

Joanna Krupa nie będzie karmić dziecka piersią? "Nie lubię, gdy ktoś dotyka moich piersi"

Joanna Krupa w jasnej sukience

Joanna Krupa jakiś czas temu ogłosiła, że zostanie mamą. Od tej pory dzieli się z fanami szczegółami dotyczącymi ciąży i publikuje nawet zdjęcia USG dziecka. Ostatnio gwiazda, która jest już w połowie ciąży, wzięła udział w sesji okładkowej dla magazynu „Gala” i w wywiadzie zdradziła, gdzie zamierza urodzić swoje pierwsze dziecko. Zaskoczeni?

Joanna Krupa zdradziła, gdzie zamierza urodzić!

Dziecko Joanny Krupy i jej męża Douglasa Nunesa przyjdzie na świat jesienią. Gwiazda chętnie pokazuje rosnący ciążowy brzuszek, a niedawno zdradziła, że w drugim trymestrze czuje się świetnie, ale pierwsze miesiące ciąży zniosła źle.

W wywiadzie dla "Gali" gwiazda wyznała, że już planuje szczegóły dotyczące porodu. Prowadząca "Top Model" zamierza urodzić w USA. Joanna Krupa zdecydowała się na poród naturalny w domu, ale jeszcze nie wie co się wydarzy i bierze pod uwagę również cesarskie cięcie, które obecnie wybiera wiele gwiazd:

Na razie zamierzam rodzić w domu, z mężem i rodziną, ale zobaczymy, jak się wszystko ułoży. Jeszcze nie rozmawiałam na ten temat z lekarzem. Myślę, że jest na to trochę za wcześnie. Przyznaję, że boję się naturalnego porodu. Pytam znajome, które miały cesarskie cięcie, jak to wspominają. Ale wiadomo, każdy przypadek jest inny i to lekarz ma podjąć decyzję, co jest najlepsze dla matki i dziecka -powiedział Joanna Krupa.

Joanna Krupa o karmieniu piersią

Wydaje się, że prowadząca "Top Model" ma już zaplanowane wszelkie szczegóły dotyczące porodu i karmienia piersią. Zdaje sobie sprawę, że wpływa to dobrze na zdrowie i rozwój dziecka, ale czuje duże obawy, dlatego zamierza spróbować, choć nie jest przekonana czy to się uda:

Wiem, że to podobno jest dobre dla dziecka. (...) Nie lubię, gdy ktoś dotyka moich piersi. Ale miłość do dziecka może wszystko zmienić. Niedawno koleżanka, która właśnie urodziła, powiedziała mi, że pierwsze karmienie było dla niej bardziej bolesne niż poród. Nie zachęciła mnie, ale mimo wszystko spróbuję - przyznała szczerze gwiazda.

Joanna Krupa zdecydowała też, że będzie publikowała zdjęcia swojego dziecka w mediach społecznościowych. Zamierza dzielić się swoim szczęściem ze światem! Zatem możemy przygotować się na wiele uroczych sesji z maluszkiem!

Zobacz takżeOne niedługo zostaną matkami! Zobacz, które gwiazdy urodzą jeszcze w 2019 roku

 

Joanna Krupa na pokazie MMC

Joanna Krupa na pokazie MMC
ONS

 

 

 

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09