Joanna Krupa z córką
Instagram

Joanna Krupa zabrała córkę do Polski. Pokazała jej nowy pokój na czas pobytu. Lepszy niż ten w Stanach? 

Joanna Krupa z córką
Instagram

Joanna Krupa pokazała jak urządziła pokój dla córeczki na czas jej wizyty w Polsce. Asha będzie mieszkała jak mała księżniczka! Właśnie trwają zdjęcia do najnowszego sezonu "Top Model". Joanna Krupa zdecydowała, że mała Asha będzie towarzyszyła jej na planie. Młoda mama przygotowała się perfekcyjnie do pierwszej wizyty córeczki w Polsce. 

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała pokoik córeczki! Spójrzcie tylko na łóżeczko małej Ashy-Leigh!

Joanna Krupa urządziła w Polsce pokoik dla Ashy 

Joanna Krupa została mamą na początku listopada 2019 roku. Z tego powodu nie pojawiła się osobiście na finale 8. edycji show. Wzięła udział w finale dzięki łączeniom online prosto z Los Angeles. To było jednocześnie pierwsze wystąpienie Ashy-Leigh w telewizji. Właśnie ruszyły castingi do kolejnego sezonu show. Joanna Krupa zdecydowała się przylecieć do Polski na nagrania razem z córeczką. Młoda mama zadbała o każdy szczegół, aby pierwsza wizyta Ashy-Leigh w jej rodzinnym kraju była wyjątkowa. Przygotowała dla niej nawet specjalny pokoik, w którym nie zabrakło jej ulubionych zabawek, którymi bawi się na co dzień. 

Na pierwszą wizytę Ashy w Polsce wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane. W Jej pokoiku znalazły się nawet ulubione zabawki, którymi uwielbia się bawić - napisała Joanna na Instagramie

Pokój Ashy urządzony jest w nowoczesnych barwach. Króluje tam biel oraz szary. Zauważalna jest również czarno-biała tapeta w konie. Uwagę zwraca przepiękna biała komoda oraz kołyska. Nie brakuje również kolorowych zabawek. Asha z pewnością będzie czuła się jak w domu! 

Zobacz także: Joanna Krupa pochwaliła się pokojem dla córki. To prawdziwe królestwo dla księżniczki!

Joanna Krupa urządziła córeczce pokój na  czas pobytu w Polsce. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa zdecydowała, że Asha będzie towarzyszyła jej podczas nagrań do Top Model. Z tego powodu najbliższy czas spędzą w Polsce. 

Joanna Krupa z córką
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01