Joanna Krupa pokazała, jak urządziła pokój swojej córeczki! Modelka i jurorka programu "Top Model" już od kilku tygodni spełnia się w roli mamy. Asha-Leigh przyszła na świat dokładnie 2 listopada, a poród odbył się w szpitalu w Los Angeles. Joanna Krupa chętnie publikuje w sieci zdjęcia z córeczką i nie ukrywa jej wizerunku. Ostatnio dumna mama w rozmowie z magazynem "People" pochwaliła się również, że przygotowała dla małej Ashy-Leigh pokój w stylu księżniczki.

Reklama

Chciałam urządzić pokój dziecka w stylu księżniczki, ale bez przesady i tandety. Jest bardzo przytulny, a przy tym elegancki tak, aby mógł pełnić rolę jej sypialni, kiedy podrośnie- mówiła w rozmowie z "People".

Teraz Joanna Krupa pokazała swoim fanom na Instagramie, jak wyglada pokoik jej córeczki!

Internauci zachwyceni pokojem córeczki modelki

Joanna Krupa już od miesiąca spełnia się w roli mamy i z tej okazji pokazała fanom, jak urządziła pokój swojej córeczki! Gwiazda TVN opublikowała w sieci kilka zdjęć z królestwa małej Ashy-Leigh. Okazuje się, że modelka postawiła na klasyczne połączenie bieli i różu. Jest bardzo przytulnie i elegancko! Internauci są zachwyceni pokoikiem córeczki Joanny Krupy.

- jak pięknie????!
- Piękny pokoik ????????????
- Przepięknie ????????- komentują fani.

Zobaczcie, jak Joanna Krupa urządziła pokój córeczki. Spójrzcie tylko na łóżeczko i urocze zabawki małej Ashy-Leigh! Podoba się Wam pokój dziecka modelki? Głosujcie w naszej sondzie!

Zobacz także: Wpadka w "Dzień Dobry TVN"! Marcin Tyszka nie zna imienia dziecka Joanny Krupy?!

Zobacz także

Joanna Krupa pokazała pokoik córki (żeby zobaczyć wszystkie zdjęcia kliknij na strzałkę na zdjęciu- po prawej stronie)

Miesiąc temu modelka została mamą.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama