ONS.pl

Joanna Krupa porównuje wpadkę w "Top Model" do... wpadki oscarowej!

ONS.pl

 

Wielki finał 7. edycji programu "Top Model" już za nami. Niestety , w ostatniej odsłonie show doszło do sporej wpadki, która wywołała ogromne emocje wśród widzów. Joanna Krupa podczas ogłaszania kto wchodzi do finałowej dwójki została wprowadzona w błąd i początkowo myślała, że Kasia Szklarczyk odpada z dalszej rywalizacji. Po chwili zwróciła się jednak do Ani mówiąc wprost, że to ona znalazła się na trzecim miejscu. 

Przepraszam doszło do pomyłki w liczeniu... Aniu, Ty odpadasz!

O Jezus, sorry, kochanie odpadasz – powiedziała do Ani. 

Wpadka Joanny Krupu oburzyła internautów, którzy sugerowali nawet, że wynik show był ustawiony! Nam udało się skontaktować z biurem prasowym stacji TVN, które wyjaśniło przyczyny całego zamieszania. Teraz sprawę skomentowała Joanna Krupa, która w swoim wpisie porównała wpadkę z "Top Model" do wpadki oscarowej! 

 

Joanna Krupa komentuje wpadkę w "Top Model"

Joanna Krupa w swoim wpisie na Instagramie pochwaliła się, że wczorajszy finał programu "Top Model" oglądała rekordowa liczba widzów. Przy okazji modelka skomentowała swoją wpadkę w show i porównała ją do... wpadki na Oscarach! 

(...) na niektóre błędy techniczne nie mam wpływu! Takie rzeczy dzieją się na całym świecie, chociażby w ubiegłym roku na rozdaniu Oskarów najważniejszej nagrody „BEST PICTURE , program na żywo to program na żywo! - napisała na Instagramie.

Pamiętacie wpadkę do której doszło podczas wręczania Oscarów 2017? Przypominamy, że podczas uroczystej gali ogłoszono, że nagrodę za najlepszy film otrzymał "La La Land"- na scenie pojawili się producenci, którzy po chwili usłyszeli, że doszło do pomyłki, a nagrodę otrzymuje film "Moonlight"! 

Zobaczcie CAŁY wpis Joanny Krupy! 

 

Zobacz także: Finał "Top Model 7" przyciągnął plejadę gwiazd. Pojawiła się nawet... Anja Rubik! Kto wyglądał najlepiej?

 

Joanna Krupa tłumaczy swoją wpadkę w "Top Model".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani dziękuje wszystkim za wczorajszy wieczór, jak pokazały wyniki oglądalność @topmodelpolskatvn była rekordowa! Nic by nie było bez Was! Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Cała trójka @kasiaszklarczyk @annamarkowska_official @hubert.gromadzki zasługuje na wygraną, emocje były ogromne, wiem ze cześć z Was może jest rozczarowana, ze Wasz faworyt nie wygrał, ale niestety zwycięzca jest tylko jeden. Dlatego następnym razem zachęcam do wysyłania smsow, bo jak widzicie głosowanie widzów jest najważniejsze. Wczoraj walka była wyrównana tym bardziej liczył się każdy głos. Wiem, ze każdy z finalistów osiągnie ogromna karierę! A tak na koniec mogę rzec, ze na niektóre błędy techniczne nie mam wpływu! Takie rzeczy dzieją się na całym świecie, chociażby w ubiegłym roku na rozdaniu Oskarów najważniejszej nagrody „BEST PICTURE , program na żywo to program na żywo!

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Ostatnią edycję show TVN wygrała Kasia Szklarczyk.

East News
 

Więcej na temat Joanna Krupa Top Model
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48