Joanna Krupa
Instagram

Joanna Krupa pokazała urocze zdjęcie córeczki i męża! Fani zachwyceni naturalnością. "Najpiękniejszy widok"

Joanna Krupa
Instagram

Joanna Krupa pochwaliła się na swoim Instagramie nowym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć jej męża i małą Ashę! Ten widok rozczulił internautów, którzy pospieszyli z komplementami dla tej cudownej rodzinki. Wielbiciele gwiazdy po raz kolejny są zachwyceni naturalnością, jaka bije ze zdjęcia. Zobaczcie sami ten uroczy kadr!

Zobacz także: Joanna Krupa z "Top Model" uczy córkę polskiego. Zdradziła, kim w przyszłości będzie mała Asha!

Joanna Krupa pokazała urocze zdjęcie córeczki i męża

Joanna Krupa już od ponad roku jest mamą uroczej Ashy! Córeczka jest oczkiem w głowie swojej mamy, a do tego Asha niemalże od pierwszych chwil życia skradła również serca internautów. Na Instagramie modelki bardzo często pojawiają się nowe zdjęcia, na których możemy zobaczyć przeuroczą dziewczynkę. Fani z niecierpliwością czekają na kolejne fotografie z małą Ashą. 

Joanna Krupa zachwyca wszystkich swoją naturalnością i zwykłym życiem rodzinnym. Fani bardzo doceniają, że pomimo bogactwa i dostatku, modelka w ogóle się z tym nie obnosi się. Ostatnio wszystkich zachwycił pokoik małej Ashy. Z okazji pierwszych urodzin dziewczynki, modelka zdecydowała się na zmiany w pokoiku córeczki. Fani nie mogli wyjść z zachwytu, że wygląda on tak, jak u większości dzieci. 

Teraz Joanna Krupa pochwaliła się fotografią, na której widzimy Ashę wtuloną w tatę. To zdjęcie znów wywołało mnóstwo pozytywnych emocji wśród internautów. Fani po raz kolejny docenili gwiazdę za naturalność - zdjęcie nie jest pozowane, a jednocześnie ukazuje piękną, prawdziwą miłość ojca i córeczki!

- Uwielbiam Was za tą naturalność, normalność, gdy inni tak pozują, wymyślają... 😍

- Najpiękniejszy widok😍ojciec i córeczka 😍

- Tatuś i jego księżniczka 😍 piękny widok

- Najpiękniejsze chwile. ❤️

- Prześliczna gwiazdeczka 🤗 - piszą fani. 

My również jesteśmy zachwyceni tym zdjęciem! Zobaczcie ten przepiękny, naturalny kadr, którym pochwaliła się Joanna Krupa. 

Fani bardzo doceniają Joannę Krupę, że pomimo bogactwa i dostatku, gwiazda nie obnosi się z tym i nie robi niczego na pokaz. 

Joanna Krupa pokazała nowy pokój córki
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51