Joanna Krupa pokazała nowy pokój córki
Instagram

Joanna Krupa odświeżyła pokoik córeczki. Internauci: "Boże jak normalnie"

Joanna Krupa pokazała nowy pokój córki
Instagram

Joanna Krupa z okazji 1. urodzin Ashy postanowiła odświeżyć jej pokoik. Dostosowała wnętrze do potrzeb rocznej dziewczynki. W nowym królestwie dziecka nie brakuje zabawek sensorycznych, maskotek oraz kolorowych dodatków. Modelka zadbała również przede wszystkim o to, żeby pomieszczenie było bezpiecznie dla małej Ashy. Internauci są zachwyceni nowym wnętrzem, a szczególnie tym, że najważniejsze w nim jest dziecko a nie idealny wystrój. 

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała urocze zdjęcie Ashy w jej pokoiku! Fani: "jak dobrze zobaczyć normalny pokoik dla malucha"

Nowy pokój córki Joanny Krupy

Joanna Krupa kilka dni temu świętowała pierwsze urodziny Ashy. Ze względu na pandemię musiały odbyć się w zdecydowanie mniejszym gronie, niż sobie wyobrażała. W rozmowie z "Party" zdradziła jak bardzo podobna, z miesiąca na miesiąc, robi się do niej Asha:

Codziennie dziękuję Bogu, że mam córeczkę taką jak Asha, bo jest niesamowita, najdroższa słodzinka. Zdecydowanie pokazuje, czego chce, a czego sobie absolutnie nie życzy. Kocha oglądać bajeczki, ale potrafi pokazać, że któraś jej się nie podoba. Ma zaledwie roczek, a już wie, czego chce! Moja mama mówi, że ja też nigdy nie siedziałam cicho i że jesteśmy do siebie podobne, nawet wizualnie.

Joanna Krupa postanowiła odświeżyć pokoik małej Ashy z okazji jej pierwszych urodzin i dostosować go do jej potrzeb. Nie brakuje w nim ulubionych książeczek z bajkami, zabawek sensorycznych, piankowej maty, na której można się bawić a także odpoczywać a nawet... małego pianina!

Moja Asha skończyła już roczek i to najwyższy czas na zmiany w jej pokoiku.❤️ Wybrałam nowe mebelki od @kinderkraftofficial , które idealnie pasują mi do wnętrza. Wejdźcie na stronę www.kinderkraft.pl i poznajcie moje recenzje nowości. Zdradzę Wam, że ja i moja córeczka jesteśmy zachwycone! 🥰 

Internauci są zachwyceni nową odsłoną pokoju małej Ashy i przede wszystkim tym, że jest idealnie dostosowany do zainteresowań i potrzeb dziecka a nie urządzony jak idealny wzór z najdroższych katalogów: 

- Boże jak normalnie ;) buziaki
- Cudowna i piękna dziewczynka a pokoik przepiękny 😍😍😍
- Mała Asha ma śliczny pokoik
- Asha coraz ładniejsza ❤️❤️ a mebelki sztosik ❣️
- Uwielbiam tę prawdziwą atmosferę❤️ Jesteście cudowne, wszystkiego co najlepsze dla Ashi❤️

Zobaczcie poniżej jak zmienił się pokój rocznej córeczki Joanny Krupy. 

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała wózek córeczki. Kosztuje zaledwie 500 zł!

Joanna Krupa pokazała jak odświeżyła pokoik małej Ashy. Modelka postawiła na zmiany po pierwszych urodzinach córeczki. Tak wygląda jej nowe królestwo: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa nie od dziś wzbudza sympatię fanów tym, że pomimo bogactwa i luksusów, na które ją stać, zachowuje normalność i prowadzi zwyczajny tryb życia. Poprzedni pokoik córeczki modelki również przypadł do gustu internautom, ze względu na jego zwykłość. 

Pokój córeczki Joanny Krupy w pierwszym roku życia
Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Na początku listopada Joanna Krupa świętowała pierwsze urodziny swojej córeczki Ashy-Leigh. 

Joanna Krupa tak świętuje pierwsze urodziny córki: "Marzyłam o Tobie przez 41 lat"
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13