Joanna Krupa z córką
Instagram

Joanna Krupa pokazała urocze zdjęcie Ashy w jej pokoiku! Fani: "jak dobrze zobaczyć normalny pokoik dla malucha"

Joanna Krupa z córką
Instagram

Joanna Krupa od przeszło pół roku jest szczęśliwą mamą. Na początku listopada 2019 roku na świat przyszła jej upragniona córeczka Asha-Leigh. Modelka często zamieszcza zdjęcia ze swoją pociechą w mediach społecznościowych. Tym razem szczególną uwagę internautów zwrócił pokoik dziewczynki. Fani są zachwyceni, że pomimo sławy i dostatku, gwiazda zachowuje we wszystkim normalność i naturalność. Zobaczcie! 

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała wózek córeczki. Kosztuje zaledwie 500 zł!

Fani zachwyceni pokoikiem córeczki Joanny Krupy! 

Asha - Leigh jest dla Joanny Krupy całym światem! Gwiazda nie raz podkreślała, że narodziny córeczki rozpoczęły najpiękniejszy etap jej życia. Urocze zdjęcia dziewczynki często pojawiają się w sieci, a fani pokochali małą Ashę od pierwszych chwil życia. Każda nowa fotografia, na której pojawia się córeczka Joanny Krupy, natychmiast staje się hitem sieci. Asha jest po prostu przeurocza! 

Nie inaczej stało się i tym razem. Na najnowszym zdjęciu dodanym przez Joannę Krupę na Instagramie możemy zobaczyć śliczną Ashę, która spędza czas w swoim pokoiku. Jak jednak zauważyli internauci, pokoik dziewczynki nie jest sztucznie wymuskany na potrzeby Instagrama. Tą fotografią fani byli naprawdę zachwyceni i docenili, że Joanna Krupa pomimo iż żyje w dostatku, nie chwali się swoim bogactwem i prowadzi normalne życie. 

Cudnie jak zawsze 😍i tak zdrowo, tak normalnie 👌🙌🙌🙌

- Boże jak dobrze zobaczyć normalny pokoik dla malucha, nie wymuskany instagramowo tak, że strach czegoś dotknąć👌

- Cudowna jest ❤️ Cały czas zadowolona jak mamusia 🧚‍♂️

- Uroczy bobasek 😘, podobny do mamy ❤️, nie mogę się napatrzeć na tą słodycz 😍 - piszą fani.

Ostatnio Joanna Krupa zachwyciła fanów również wózeczkiem dla Ashy, który kosztuje zaledwie 500 zł! Wielbiciele modelki bardzo doceniają fakt, że gwiazda zachowuje we wszystkim zdrowy rozsądek i prowadzi normalne życie rodzinne. Tymczasem zobaczcie zdjęcie z pokoiku córeczki Joanny, które tak przypadło do gustu wielbicielom modelki. Tak właśnie wygląda szczęśliwe dziecko w swoim pokoiku! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Monday Morning vibes 🥰 @winstonrising

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Mała Asha jest dla modelki całym światem! W sieci często pojawiają się nowe zdjęcia pociechy Joanny Krupy, które podbijają serca fanów!

Joanna Krupa z córką
Instagram

Wielbiciele Joanny bardzo doceniają to, że modelka pomimo dostatku i sławy, zachowuje we wszystkim normalność i prowadzi zwyczajne życie rodzinne bez chwalenia się i przepychu. 

Joanna Krupa z córką w białej sukience
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48