Joanna Jędrzejczyk zaistniała w polskim show-biznesie nie tylko dzięki imponującej karierze, ale także swojej otwartej i przebojowej osobowości. Sportsmenka była uczestniczką programu "Agent Gwiazdy" a w 2021 roku jedną z najbardziej lubianych jurorek rozrywkowego programu TVP "Dance Dance Dance". Po dwóch latach przerwy Joanna Jędrzejczyk wróciła do oktagonu. Po zakończonej, niestety przegraną, walce zdecydowała się przyznać, że była to jej ostatnia profesjonalna walka i przechodzi na sportową emeryturę!

Reklama

Joanna Jędrzejczyk kończy karierę, bo... chce zostać mamą!

Joanna Jędrzejczyk do swojej ostatniej walki długo się przygotowywała. Do oktagonu UFC weszła po dwuletniej przerwie, walczyć z tą samą rywalką co przed dwoma latami także w ramach UFC. Niestety, Weili Zhang z Chin okazała się lepsza i szybko zakończyła walkę nokautując Polkę. To właśnie po tym pojedynku, od razu po ogłoszeniu wyników Joanna Jędrzejczyk przyznała:

- Chciałam powiedzieć, że przechodzę na sportową emeryturę. Dziękuję przede wszystkim za to, że otrzymałam szansę - mówiła w emocjach Joanna Jędrzejczyk - Mam już 35 lat. Chcę być mamą, chcę rozwijać swoje biznesy, tego teraz chcę. Trenowałam 20 lat, spędzając na macie przeszło połowę życia. Kocham Was -przyznała.

USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Zobacz także: Gwiazda "Dance Dance Dance" pokazała się w seksownej bieliźnie. Joanna Jędrzejczyk zaskoczyła fanów

Wyznanie Joanny Jędrzejczyk spotkało się z ogromnym zaskoczeniem, ale jednocześnie wsparciem fanów. Internauci na całym świecie dziękują sportsmence za jej wysiłek i dostarczanie niezwykłych, sportowych emocji. Po zakończeniu walki i wyjściu Joanny Jędrzejczyk do fanów nie zabrakło wzruszających momentów, słowa wdzięczności, a nawet łzy pojawiały się na twarzy osób, które osobiście przyszły ją pożegnać.

Zobacz także

Zobacz także: Edward Miszczak odchodzi z TVN! Nagła decyzja dyrektora programowego

Gwiazdy wspierają decyzję Joanny Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk może liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół także tych z show-biznesu. Daria Ładocha postanowiła pięknie wesprzeć przyjaciółkę, z którą przed laty bawiła się w jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych TVN, "Agent Gwiazdy".

- Moment i okoliczności w jakich się poznałyśmy jest jedną z najśmieszniejszych historii w moim życiu. I w tej opowieści zawarta jest puenta, że Mistrzynią byłaś, jesteś i będziesz zawsze!!!! Troska i przyjaźń, które są wpisane w Twój kod genetyczny to wartości, których się od Ciebie uczę odkąd się znamy.
Świat jest Twój JJ. Spełniaj marzenia. Każda nowa Twoja przygoda będzie piękna. Gdziekolwiek będziesz na świecie i cokolwiek będziesz robić idę za Tobą w ciemno ???????????????????? - napisała dumna z Joanny Jędrzejczyk, Daria Ładocha.

Decyzję Joanny Jędrzejczyk wsparły także Odeta Moro czy Anna Lewandowska.

Również fani pozostawili na Instagramie gwiazdy dużo podziękowań i życzeń:

- Dziękujemy Ci Asiu za wszystko! ❤️

- Najlepsza ❤️❤️❤️ for ever????

- Zawsze najlepsza ❤️

- Jesteśmy ciekawi, co będziesz robić dalej, zawsze z Tobą - rozpisują się fani.

No właśnie, teraz oczy fanów będą jeszcze pilniej śledzić poczynania Joanny Jędrzejczyk, która zdradziła już, że chce zostać mamą i oddać się rodzinnemu życiu, a także zadbać o swoje biznesy. Czy w tym wszystkim sportsmenka znajdzie jeszcze czas na powrót do pracy w telewizji? W "Dance Dance Dance" udowodniła, że ma naprawdę świetną osobowość, którą widzowie bardzo docenili. Myślicie, że Joanna Jędrzejczyk pójdzie w tę stronę?

Reklama

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk o pracy w TVP. "Dla mnie Polska jest jedna". Wsparły ją... gwiazdy TVN

fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP
Reklama
Reklama
Reklama