Joanna Jędrzejczyk w tanecznym show "Dance Dance Dance" wystąpi w roli jurorki. Jej nowe wyzwanie i występ w telewizji spowodował, że zawodowa bokserka zapragnęła zaprezentować się z nieco innej strony. Od jakiegoś więc czasu Joanna pokazuje, że jej życie ma dwa oblicza i poza sportową areną, po prostu lubi podkreślać swoją kobiecość. Zdjęcie, jakie opublikowała na Instagramie, jak najlepiej tego dowodzi. Joanna wyjawiła, że pod codziennym ubraniem uwielbia nosić piękną, koronkową bieliznę.

Reklama

Joanna Jędrzejczyk pokazała się w koronkowej bieliźnie!

Joanna Jędrzejczyk od 16 roku życia ciężko trenuje i zdobywa ogromne osiągnięcia w zawodach sztuk walki. Asię kojarzymy więc z ciasno zawiązanych warkoczyków, sportowych strojów i przede wszystkim jej wielkiego talentu. W ostatnim czasie Joanna jednak coraz chętniej pokazuje się w bardziej kobiecej i uroczej wersji. Celebrytka chętnie wkłada sukienki eksponujące jej nienaganną sylwetkę, czy pokazuje się w mocnym makijażu. Zdjęcie w bieliźnie także jest zmotywowane kobiecą energią i zbliżającym się wielkimi krokami dniem kobiet.

Niech moc kobiecości będzie z Wami! ???????? Dostrzegam kobiecość każdego dnia.???? Wtedy kiedy wygrywam i przegrywam, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym (...) Nie zawsze to, co niewidoczne jest bez znaczenia. Każda z nas chce poczuć tę moc.???? Silna, a jednocześnie tak delikatna... - opisuje swój punkt patrzenia na kobiecość, bokserka.

Fani są zachwyceni wyglądem Joanny i jej zmysłowym zdjęciem. Zauważają, piękną figurę Asi i jej wielką zmysłowość:

Sexy ciało i piękny wyrzeźbiony brzuch ❤️????

Cudownie!

Prawdziwa piękność, bardzo zmysłowa

Jest Pani piękną kobietą!

A jak Wam podoba się Joanna w takim ponętnym wydaniu?

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk o pracy w TVP. "Dla mnie Polska jest jedna". Wsparły ją... gwiazdy TVN

Joanna zachwyciła fanów w ponętnej odsłonie.

Instagram

Joanna Jędrzejczyk pokazuje się ostatnio od o wiele bardziej kobiecej strony.

ONS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama