Joanna Horodyńska w sukni ślubnej Chanel
Facebook

Horodyńska mierzy suknię ślubną za 50 tysięcy złotych. Pasuje jej?

Joanna Horodyńska w sukni ślubnej Chanel
Facebook

Joanna Horodyńska jest jedną z najlepiej ubranych Polek. Jej stylizacje, które opierają się zazwyczaj na rzeczach z największych światowych domów mody, możemy podziwiać za każdym razem, gdy stylistka bryluje na czerwonym dywanie. Zobacz: Horodyńska zdradziła, co zakłada na imprezy jak nie ma pieniędzy

Aktualnie modowa wyrocznia przebywa na wakacjach we Florencji. Podczas wypadu na miasto, Horodyńska odwiedziła jeden z miejscowych ekskluzywnych butików. W oko wpadła je jej biała suknia ślubna od Chanel z perłowymi zdobieniami i subtelnym rozcięciem na plecach. Stylista od razu ją przymierzyła, a tym jak w niej wygląda pokazała na Facebooku.

Za taki model Horodyńska musiałaby zapłacić aż 50 tysięcy złotych. Pasek z perłami nie jest w zestawie z inspirowaną latami 20. kreacją, co tylko podrożyłoby cały zestaw o kolejne kilka tysięcy złotych.

- Florencja…suknia ślubna wymarzona tylko od Chanel - skomentowała fotki stylistka


O życiu prywatnym Horodyńskiej wiadomo nie wiele, ale jak zdradza jej profil na Facebooku "jest w związku". Czyżby jedna z najlepiej ubranych gwiazd w naszym kraju szykowała się do swojego ślubu? Przypuszczamy jednak, że gdy stylistka zobaczyła tak piękną kreację zaprojektowaną przez Karla Lagerfelda, nie mogła się po prostu oprzeć by jej nie założyć.Najlepsze stylizacje Joanny Horodyńskiej:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43