Joanna Górska wraca do pracy Joanna Górska Joanna Górska Joanna Górska Joanna Górska
Joanna Górska wraca do pracy
1/5
Joanna Górska wraca do pracy

Pod koniec października Joanna Górska, dziennikarka telewizji Polsat, podzieliła się ze swoimi fanami bardzo smutną wiadomością, zdradzając dlaczego ostatnio nie pojawia się w programie "Nowy dzień", który prowadzi. Okazało się, że dziennikarka walczy z nowotworem piersi - pokazała zdjęcie w chuście, świadczące o tym, że przechodzi chemioterapię. Teraz jednak Joanna Górska wróciła do pracy! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak wyglądała w ostatnim wydaniu programu.

 

Zobacz: Joanna Górska zniknęła z telewizji z powodu poważnej choroby. Poinformowała o tym fanów w szczerym wpisie

2/5
Joanna Górska
Instagram

Joanna Górska nie chciała ukrywać swojej choroby. O nowotworze napisała na swoim profilu na Facebooku, pokazując zdjęcie w chuście. Zaapelowała również do swoich fanów, żeby się badali, bo wcześnie wykryta choroba, to większa szansa na zdrowie i życie.

 

Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam... Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora. Wrócę, jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse. Do zobaczenia - napisała dziennikarka.

 

Zobacz: Jak badać piersi samodzielnie? Obserwując i dotykając 

3/5
Joanna Górska
Instagram

Wszystko wskazuje na to, że Joanna Górska czuje się już lepiej. Właśnie wróciła do pracy w Polsacie i nie ukrywa swojej radości z tego faktu.

 

Jutro z uśmiechem (takim jak kiedyś) powitam Was o poranku 😀 Do zobaczenia 🎥📺🎥 Pora wrócić, nie w pełnym wymiarze, ale jednak. Bardzo się cieszę 😀 - napisała dziennikarka.

 

Zobacz: Jedzenie mięsa – zagrożenia związane z chorobami oraz zalety produktów mięsnych 

4/5
Joanna Górska
Instagram

Pani Joanna nie poddaje się w walce z rakiem. Na początku było jej bardzo ciężko, ale teraz już się uśmiecha! 

Bez względu na wszystko ... uśmiechaj się!!! 😀😀😀 Tego dnia, na początku września, było dużo łez. Jeszcze miałam swoje włosy, szykowałam się na ich brak. Podeszłam do tego jak do zadania. Emocje, przy kolejnych przymierzanych perukach, powoli gasły. Na koniec pojawił się uśmiech... Robert Szulc, Piotr Koncki 🤗 bez Was nie dałabym rady 💪💪💪 PS. Pracowałam już w niej na antenie. Dziękuję za wszystkie komplementy odnośnie zmiany fryzury. Fajnie, że tak dobrze dobraliśmy

 

Zobacz: Zespół paraneoplastyczny, czyli najpopularniejsze symptomy nowotworów

5/5
Joanna Górska
Instagram

Joanna Górska z uśmiechem poprowadziła program. Wyglądała świetnie!

 

Zobacz: Grasiczak: nowotwór, który rzadko daje objawy

 

 

Więcej na temat Polsat choroby gwiazd