Alicja Szemplińska, teledysk do piosenki "Prawie my"
YouTube

Jest teledysk do piosenki Alicji Szemplińskiej "Prawie my"! Zwyciężczyni The Voice of Poland pochwaliła się nim tuż po finale

Alicja Szemplińska, teledysk do piosenki "Prawie my"
YouTube

Alicja Szemplińska była rewelacją zakończonego w ostatnią sobotę jubileuszowego wydania The Voice of Poland. W finale wygrała z Damianem Kulejem, faworyzowanym Tadzikiem Seibertem, a także podopieczną Michała Szpaka - Darią Reczek. Młodziutka, bo ledwie 19-letnia wokalistka, pokazała właśnie teledysk do swojej piosenki, którą zaprezentowała w ścisłym finale show.

Zobacz także: Kim jest Alicja Szemplińska, zwyciężczyni The Voice of Poland 2019?

Alicja Szemplińska - "Prawie my"

Alicja w The Voice of Poland była w drużynie Tomsona i Barona. Chłopaki z Afromental podkreślali, że choć trafiła do show jako doskonała wokalistka, w jego trakcie zrobiła jeszcze znaczący postęp. Udowodniła to w finałowym odcinku. Najpierw, w towarzystwie Tomsona i Barona wykonała piosenkę Stevie'go Wondera "As", potem - już sama - zaśpiewała wielki hit grupy Queen: "The Show Must Go On". W kolejnej rundzie zobaczyliśmy ją w repertuarze polkim - zaśpiawała "Litanię" z repertuaru Edyty Górniak.

Nie jesteś z tej planety, to na pewno - komentował Szpak

Występy w The Voice of Poland zakończyła własną piosenką - "Prawie my". Niedługo po występie, na swoim profilu instagramowym zaprezentowała teledysk do tego utworu.  

Dopiero teraz moje emocje lekko opadły i jestem w stanie napisać kilka słów. Wciąż nie dociera do mnie to co wydarzyło się wczoraj. Czuje się OGROMNIE szczęśliwa, zaszczycona, wyróżniona i wdzięczna - napisała Alicja na Instagramie dziękując jurorom, innym uczestnikom, produkcji, wreszcie rodzinie.

Zapraszam was do obejrzenia teledysku do mojego singla, nad którym pracowała wspaniała ekipa - zachęcała.

Jak wypadła? W komentarzach już pojawiły się zachwyty Barona i Michała Szpaka. Ale zobaczcie sami:

Alicja była rewelacją 10. edycji The Voice of Poland.

Alicja Szemplińska, zwyciężczyni The Voice of Poland 10, 2019
East News

Jak Wam się podoba jej teledysk?

Alicja Szemplińska, teledysk do piosenki
YouTube

Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49