Jennifer Lopez i Ben Affleck pojawili się na 65. gali rozdania nagród Grammy. Artystki, która równolegle z karierą aktorską kontynuuje działalność muzyczną, nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu. Wyglądało jednak na to, że jej mąż tego wieczoru wolał raczej zostać w domu. Zagraniczne media informują, co latynoska gwiazda powiedziała ukochanemu i jaka była jego reakcja. Zdaniem internautów już pojawiły się poważne "kłopoty w raju". W sieci pojawiło się nagranie na któym widać kłótnię pary!

Reklama

Kłótnia Jennifer Lopez i Bena Afflecka na rozdaniu Grammy

Kamery, nie odstępujące celebrytów na krok, zarejestrowały wymianę zdań, którą internauci od razu zinterpretowali jako kłótnię kochanków. I nie pomylili się. Dzień po ceremonii w mediach plotkarskich za oceanem zaczęło huczeć, po tym jak dziennikarze (prawdopodobnie dzięki ekspertom od odczytywania ruchu warg) dowiedzieli się, co partnerzy właściwie sobie powiedzieli. Cóż, powiało lekkim chłodem.

Przestań. Postaraj się wyglądać bardziej przyjaźnie, jakbyś był zmotywowany - pouczyła męża celebrytka

Takie pohukiwanie, połączone ze stuknięciem otwartą dłonią w tors, nie przypadło do gustu aktorowi:

Może będę - syknął w odpowiedzi

Gdy zauważyli, że przez cały czas byli filmowani, od razu ich oblicza się wypogodziły. Jennifer Lopez odwróciła się w stronę gospodarza wieczoru, Trevora Noaha, i zaśmiała się perliście. Ben Affleck, znudzony od samego początku, z kolei wyprostował się i spoglądał w kamerę ze zbolałym wyrazem twarzy.

Zobacz także

Ben wygląda jakby chciał być wszędzie, tylko nie na Grammy

On bezgłośnie woła o pomoc

Nie jestem ekspertem od małżeństw, ale to wygląda, jakby zmierzało do rozwodu. Myślę, że małżeństwa nie są dla niej

Daję im maksymalnie pół roku - pisano na TikToku

YouTube/Entertainment Tonight

Przypomnijmy, że internauci od pewnego czasu piszą tej parze czarne scenariusze. Gdy media obiegła informacja, że Jennifer Lopez sprawdza, czy mąż sięga po alkohol, kontrolnie pijąc na imprezie z jego kieliszka, zaczęto mówić, że to małżeństwo nie przetrwa. Jak sądzicie, naprawdę jest aż tak źle?

Reklama

Zobacz także: Grammy 2023: Jennifer Lopez o krok od wpadki na scenie? Wybrała odważną suknię

Backgrid/East News
Chris Pizzello/Invision/East News
FILIPPO MONTEFORTE/AFP/East News
ABACA/Abaca/East News
Reklama
Reklama
Reklama