Jarosław Kuźniar zadebiutował w Dzień dobry TVN
ONS

Jarosław Kuźniar o kulisach przejścia z TVN24 do Dzień Dobry TVN. To było jednak ultimatum...

Jarosław Kuźniar zadebiutował w Dzień dobry TVN
ONS
To, że Jarosław Kuźniar współprowadzi "Dzień Dobry TVN" z Anna Kalczyńską było zaskoczeniem dla wszystkich! Jaki był powód tego, że Kuźniar zrezygnował z porannego programu "Wstajesz i wiesz" w stacji TVN24? Plotkowano, że naraził się swoimi ostrymi politycznymi komentarzami w porannym paśmie TVN24. Mówiono, że sam Kuźniar chciał zrezygnować, bo miał zamiar zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.
 
A jaka jest prawda? W rozmowie z Wirtualnymi Mediami, Jarosław Kuźniar wyjaśnił, że problemem były jego częste podróże.

Dlaczego Jarosław Kuźniar odszedł z TVN24?

Dotąd wydawało mi się, że nikomu nie przeszkadza, że podróżuję. Wracałem mądrzejszy, to bardzo pomagało mi w programie telewizyjnym na żywo, budowało uczciwość i wiarygodność. Moją i stacji. Nagle uznano, że to może zaszkodzić TVN24 - powiedział Kuźniar.
Na pytanie czy jest ziarno prawdy w tym, co można było przeczytać w tygodniku "Polityka", że stacja TVN24 powinna być bardziej przychylna partii Prawo i Sprawiedliwość, Kuźniar zareagował w typowy dla siebie sposób.
Może kiedyś „Polityka” pokaże dowody. Jak się okaże, że prezydent Duda ma swój kwadrans codziennie w TVN24, to będę inaczej do tego pochodził - mówi Jarosław Kuźniar.
Na razie dziennikarz ma za sobą pięć dni prowadzenia programu na żywo i już pokazał, że niezbyt dobrze czuje się w tematach show-biznesowych. Kuźniar posprzeczał się na wizji z Agnieszką Jastrzębską.
A w rozmowie z Wirtualnymimediami.pl przyznaje, że kpi z show-biznesu.
Do show-biznesu mam ogromny dystans graniczący z kpiną. Ludzie mają prawo uważać, że są Bogami, ale opowiadając o ich wariactwie trzeba pamiętać, że to tylko kreacja.
Kuźniar zdradził też w wywiadzie, że planuje założenie własnej szkoły dziennikarskiej. Ma też swój portal podróżniczy i marzy mu się własny program o podróżach. Być może Kuźniar zacznie od kącika podróżniczego w śniadaniówce? 
 
Jarosław Kuźniar, Anna Kalczyńska w Dzień dobry TVN
Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar w pierwszym dniu prowadzenia DDTVN
 
jaros-aw-ku-niar_miszczak_kuzniar_cegielska-jpg-46999-GALLERY_BIG.jpg
Edward Miszczak, Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska na rozdaniu Telekamer 2015
 
Jarosław Kuźniar, Agnieszka Cegielska
Jarosław Kuźniar i Agnieszka Cegielskska w TVN24.

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47