Monika Olejnik skomentowała plany Jarosława Kczyńskiego
Facebook/East News

Prezes Kaczyński chce na emeryturze otworzyć hodowlę byków i... rodeo! Monika Olejnik już znalazła mu lokalizację

Monika Olejnik skomentowała plany Jarosława Kczyńskiego
Facebook/East News

Monika Olejnik skomentowała zaskakujące wyznanie Jarosława Kaczyńskiego, który w rozmowie z Super Expressem przyznał, że na emeryturze chciałby zając się... hodowlą byków!

Prezes Prawa i Sprawiedliwości już kolejny raz opowiedział o swojej pasji, jaką jest oglądanie rodeo i ujeżdżanie byków. Tym razem jednak polityk partii rządzącej dodał, że kiedy zakończy się jego przygoda z polityką chciałby mieć własne stado byków.

Myślałem o tym, żeby po odejściu z polityki, już na emeryturze mieć swoją hodowlę byków i rodeo. Bardzo lubię oglądać rodeo, ujeżdżanie byków. Bardzo mnie to bawi, a szczególnie kiedy komentator opisuje byki. Bo robi to tak, jakby to byli ludzie. Oglądam transmisje z rodeo późno w nocy. Dopiero o trzeciej kładę się spać. Wcześniej nie potrafię. Mam to w genach po moim ojcu. Patrzę wtedy z podziwem na osoby ujeżdżające byki. To wielka sztuka utrzymać się przez kilka sekund na tak wierzgającym zwierzęciu. Trzeba być do tego bardzo wytrzymałym, mieć sporą siłę i dużo ćwiczyć - zdradził Jarosław Kaczyński w rozmowie z tabloidem.

Szczere wyznanie Jarosława Kaczyńskiego skomentowała Monika Olejnik. Dziennikarka na swoim profilu na Facebooku zacytowała prezesa PiS i zastanawia się, gdzie Kaczyński mógłby założyć swoją hodowlę. Monika Olejnik nawiązała do słynnej na całym świecie stadniny koni w Janowie Podlaskim, gdzie władza rządząca zastąpiła wieloletniego dyrektora nowym szefem z nadania PiS.

Może w Janowie Podlaskim? - napisała Monika Olejnik.

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Jarosława Kaczyńskiego? Polityk najwyraźniej się rozkręca! Jeszcze wczoraj prezes PiS był ekspertem od piłki nożnej i doradzał trenerowi Reprezentacji Polskiej w piłce nożnej, kto powinien zagrać na EURO 2016 a dziś wyznaje z rozbrajającą szczerością, że marzy i hodowli byków- ciekawe czego jeszcze dowiemy się o Jarosławie Kaczyńskim!

 

Zobacz także: na czym polega zawieszenie emerytury

 

Zobacz także: W Janowie Podlaskim padła kolejna klacz należąca do żony perkusisty Stonesów!

 

Monika Olejnik komentuje wyznanie Jarosława Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński marzy o własnej hodowli byków.

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51