Jarosław Bierniuk, Martyna Gliwińska Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do mamy!
Instagram
Spore zaskoczenie!
1/4
Instagram

 

Jeszcze niedawno pisaliśmy, że Jarosław Bieniuk rozstał się niestety ze swoją partnerką, Martyną Gliwińską. Para spotykała się od kilku lat. Choć między nimi nie zawsze układało się najlepiej, wyglądało na to, że zależy im na sobie. Martyna Gliwińska postanowiła jednak odejść od Jarka. Od tamtej pory Bieniuk nie pokazywał się publicznie w towarzystwie żadnej innej kobiety.

 

Zobacz także: Siostra Ani Przybylskiej komentuje związek Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską! "To ma być kobieta, która..."

 

Jarosław Bieniuk jest stałym bywalcem festiwalu Open'er. Nic w tym dziwnego, ponieważ były piłkarz na co dzień mieszka w Trójmieście, a impreza co roku odbywa się w Gdyni. Grzechem byłoby więc nie skorzystać! Do tej pory Jarosław Bieniuk bawił się na koncertach w towarzystwie Martyny Gliwińskiej. W tym roku jest jednak inaczej. Jarek Bieniuk pokazał na Instagramie zdjęcie, na którym widać jego towarzyszkę. Musimy przyznać, że to spore zaskoczenie! Sprawdźcie naszą galerię i dowiedźcie się, z kim bawi się na Open'erze Jarosław Bieniuk!

 

POLECAMY: Córka Ani Przybylskiej dostała zakaz pracy jako modelka?! Co z karierą Oliwii Bieniuk?

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
Jarosław Bierniuk, Martyna Gliwińska
Instagram

 

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska byli nierozłączni! Ta śliczna blondynka szybko stała się całym jego światem. Sytuację ułatwiał fakt, że Martynie udało się zyskać sympatię trójki dzieci byłego piłkarza. Szczególnie Oliwia polubiła partnerkę swojego ojca. Nastolatka często wymieniała z nią komentarze na Instagramie. Oliwia stanęła także w obronie Martyny, gdy internauci zaczęli porównywać ją do zmarłej w 2014 roku Ani Przybylskiej. To właśnie był jeden z powodów, dla których Gliwińska zostawiła Bieniuka. Dziewczyna nie mogła znieść tej ciągłej presji. Choć potem para dała sobie jeszcze jedną szansę, ich związek to już przeszłość. Jej miejsce na festiwalu Open'er zastąpiła inna piękna dziewczyna. Kto to taki? Zobacz kolejny slajd! 

3/4
Instagram

 

Okazuje się, że Jarosław Bieniuk w tym roku imprezuje na Open'erze wraz ze swoją... córką! Były piłkarz pochwalił się na Instagramie zdjęciem, na którym widać jego i Oliwkę. 

 

- Pierwszy Open'er z córcią😍 - napisał dumny tata.

 

Internauci są zachwyceni tym zdjęciem. Pod fotografią pojawiły się dziesiątki pozytywnych komentarzy na temat urody Oliwii, która z wiekiem coraz bardziej przypomina mamę. 

 

- Ale piękna dziewczyna, perfekcyjna mieszanka rodziców. Zresztą cała trójka jest prześliczna❤️

- Wyszła czadowo, jakbym Anię widziała... Jest taka śliczna. Tata jak kolega

- Ja myślałam, że to zdjęcie z Anią...😮😍 - to tylko kilka z komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem.

 

Też uważacie, że Oliwia to cała mama? Zobaczcie kolejny slajd!

4/4
Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do mamy!

 

Niedawno Oliwia Bieniuk ukończyła trzecią klasę gimnazjum. Z tej okazji w jej szkole zorganizowano bal. Oliwia pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z imprezy. Nie da się ukryć, że nastolatka naprawdę jest łudząco podobna do swojej mamy. Anna Przybylska z pewnością byłaby z niej dumna!

Więcej na temat Jarosław Bieniuk