1 listopad odwiedzamy groby najbliższych, którzy już odeszli. Ale to także dzień, kiedy wspominamy swoich ukochanych idoli. Fani Anny Przybylskiej nie zapominają o niej - w dniu Wszystkich Świętych na jej pomniku pojawiła się cała masa zniczy, co upamiętnił partner zmarłej w 2014 roku aktorki, Jarosław Bieniuk.

Reklama

Zobacz także: Wszystkich Świętych 2021. Tak wyglądają groby gwiazd: Kory, Demarczyk, Krawczyka, Wodeckiego...

Grób Ani Przybylskiej w 2021 roku

Wszystkich Świętych to doskonała okazja do refleksji i zadumy oraz wspomnień. Wczoraj, 1 listopada, Polsat wyemitował wyjątkowy koncert, podczas którego gwiazdy polskiej sceny oddały hołd zmarłym już legendom muzyki. Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zaś nagrobek męża, Pawła Królikowskiego. Jarosław Bieniuk również uczcił pamięć swojej partnerki, Anny Przybylskiej! Aktorka, która zmarła w 2014 roku, spoczywa na cmentarzu parafialnym w Gdyni - Oksywiu. Tak wyglądał rok temu na miesiąc przez Zaduszkami.

MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News

Fani w tym roku nie zapomnieli o Ani Przybylskiej, a na jej nagrobku pojawiło się mnóstwo zniczy. Wyjątkowym zdjęciem podzielił się zaś Jarosław Bieniuk.

Instagram

Ania Przybylska zmarła w 2014 roku, walczyła z ciężkim rakiem trzustki. Aktorka została pochowana w grobie swojego ojca, Bogdana Przybylskiego, na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Zobacz także
VIPHOTO/EAST NEWS
Reklama

Tak dziś wyglądają dzieci Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka - kolejno Jan, Oliwia oraz Szymon Bieniukowie.

East News
Reklama
Reklama
Reklama