Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy

Zaskakujące doniesienia w sprawie Jarosława Bieniuka! Miał zapłacić 400 tysięcy kobiecie oskarżającej go o gwałt?

Zaskakujące doniesienia w sprawie Jarosława Bieniuka! Miał zapłacić 400 tysięcy kobiecie oskarżającej go o gwałt?

Tydzień temu radio RMF FM poinformowało, że Jarosław Bieniuk został zatrzymany. Szybko okazało się, że sportowiec został zatrzymany w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa na tle seksualnym. Media informowały, że blisko 30-letnia kobieta oskarża Bieniuka o gwałt, do którego miało dojść w nocy z 12 na 13 kwietnia. Po nocy spędzonej na izbie zatrzymań sportowiec wyszedł na wolność, a prokuratura postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Sam Jarosław Bieniuk odniósł się do medialnych doniesień w swoim oświadczeniu, w którym zapewnia, że jest niewinny. Ostatnio okazało się, że materiał dowodowy w postaci zapisu z kamer monitoringu może przemawiać na korzyść Jarosława Bieniuka- kamery miały zarejestrować, że po wspólnie spędzonych chwilach w hotelu, sportowiec miał odprowadzić znajomą do taksówki. 

Z jednej strony mamy informację od kobiety, że Jarosław B. ją zgwałcił. Czy w takiej sytuacji facet odprowadza do auta kobietę i żegna się jak ze znajomą? – mówiło źródło portalu o2.pl. 

Teraz media przekazały kolejne, zaskakujące informacje dotyczące sprawy Jarosława Bieniuka!

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Jarosław Bieniuk nie przyjął propozycji kobiety, która oskarża go o gwałt

Według doniesień Gazety Wyborczej już po zatrzymaniu Jarosława Bieniuka miało dojść do nieformalnego spotkania pełnomocników kobiety i sportowca. Dziennik twierdzi, że padła wówczas propozycja, że w zamian za złagodzenie oskarżeń z brutalnego gwałtu na gwałt Bieniuk ma zapłacić 400 tysięcy złotych. Dziennikarze Gazety Wyborczej informują, że sportowiec odrzucił propozycję kobiety. 

Informacje dotyczące nieformalnych spotkań zdementowali byli już pełnomocnicy kobiety. Zobaczcie, co powiedzieli w rozmowie z Fakt24.pl. 

Zapewniam, że jako Kancelaria nie mamy w zwyczaju odbywania z innymi kancelariami nieoficjalnych spotkań oraz negocjowania sposobów rozwiązywania sporów innych niż zgodnych z przepisami prawa lub wprost opartych na przepisach prawa- zapewnia w rozmowie z Fakt24.pl mec. Mateusz Dończyk. 

 

Przypominamy, że ostatnio okazało się również, że kobieta, która oskarża Jarosława Bieniuka o gwałt, zakończyła współpracę ze swoimi adwokatami. 

W mediach pojawiły się nowe doniesienia dotyczące sprawy Jarosława Bieniuka. 

Jarosław Bieniuk na boisku podczas meczu TVN
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
East News
Newsy
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!
Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

  Oliwia Bieniuk świętuje swoje 16 urodziny! Córka Ani Przybylskiej pięknieje z dnia na dzień, zatem spekulacje czy pójdzie w ślady sławnej mamy nie powinny nikogo dziwić. Na temat aktorskiej kariery wnuczki wypowiedziała się już mama Ani . Kilka miesięcy później Jarosław Bieniuk skomentował jej karierę modelki . Tymczasem nastolatka i jej uroda zdobywają kolejnych fanów na Instagramie! Zobaczcie co już wiemy o tym, jaka jest jedyna córka Ani Przybylskiej!   Zobacz także: Ania Przybylska zabawnie o wychowywaniu swoich dzieci! Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan płacząc wspomina współpracę z Anią Przybylską na planie reklamy   Anna Przybylska miała 23 lata gdy urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę Oliwię.   Jarosław Bieniuk pokazał na Instagramie niepublikowane wcześniej zdjęcia Ani z córką.

Jarosław Bieniuk na boisku podczas meczu TVN
East News
Newsy
Jarosław Bieniuk wyszedł z hotelu z Sylwią S.? Wiadomo już, co widać na monitoringu!
Jarosław Bieniuk wyszedł z hotelu z Sylwią S.? Wiadomo już, co widać na monitoringu!

Od wtorku w Polsce głośno jest o sprawie Jarosława Bieniuka . Młoda kobieta z Sopotu oskarżyła go o gwałt , do którego miało dojść w nocy z 12 na 13 kwietnia. Dzień później Sylwia S. z Sopotu zgłosiła się na policję, gdzie zgłosiła "brutalny gwałt". We wtorek Jarosław Bieniuk sam zgłosił się na policję i zaczęło się przesłuchanie byłego piłkarza, które trwało do środy wieczór. Jarosław Bieniuk areszt opuścił z zarzutem dotyczącym narkotyków - „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Dzień później wydał oświadczenie, w którym napisał, że jest niewinny.  Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych. Pragnę podkreślić, że jestem niewinny dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Niesłuszne oskarżenia sformułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci - napisał Jarosław Bieniuk. Teraz w mediach pojawiły się informacje o tym, jakim materiałem dowodowym dysponuje policja. Sprawa Jarosława Bieniuka. Co znajduje się na nagraniu z monitoringu? Okazuje się, że nagrania z monitoringu hotelu, w którym miało dojść do rzekomego gwałtu , przemawiają na korzyść Jarosława Bieniuka. Były piłkarz miał spędzić noc w hotelu ze swoją znajomą Sylwią S., która następnego dnia oskarżyła go o gwałt.  Wieczorem w towarzystwie jeszcze jednej pary Bieniuk wylądował w hotelu z brunetką. Kiedy znajomi...

Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jest nowy komentarz prokuratury!
Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jest nowy komentarz prokuratury!

W połowie kwietnia br. polskie media obiegła szokująca wiadomość dotycząca Jarosława Bieniuka. Były piłkarz został zatrzymany przez policję i spędził noc w izbie zatrzymań. Okazało się wówczas, że znajoma Bieniuka oskarża go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Prokuratura  postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”, ale były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną. Rozpoczęło się śledztwo, które miało zakończyć się w poniedziałek 30 września. Czy śledczy rzeczywiście zakończyli już swoje działania? Co ze sprawą Jarosława Bieniuka? Jarosław Bieniuk od samego początku nie zgadza się z oskarżeniami Sylwii S. Sportowiec po wyjściu z izby zatrzymań wydał oświadczenie, w którym zapewniał, że jest niewinny. (...) Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - pisał Jarosław Bieniuk.  Z czasem w mediach zaczęły pojawiać się nowe doniesienia w sprawie Bieniuka. Jak informował "Super Express", śledczy dotarli m.in. do nagrania ze wspólnej nocy sportowca i modelki. Zabezpieczono również monitoring z hotelu, w którym pojawili się Bieniuk i jego znajoma. Czy dziś śledczy zebrali już wszystkie dowody w sprawie? Niestety nie. Jak informuje "Fakt", śledztwo zostało przedłużone o kolejne tygodnie i ma potrwać jeszcze co najmniej do końca października.  Prokurator prowadzący sprawę wciąż czeka na wyniki ekspertyzy telekomunikacyjnej – dziennik cytuje prok. Grażynę Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku. Wciąż więc nie wiadomo, jak zakończy się sprawa Jarosława Bieniuka i modelki Sylwii S. Czy wkrótce dowiemy się, co tak naprawdę wydarzyło się w nocy z 12 na 13 kwietnia?  Zobacz także:   Jarosław...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner