Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News

Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Jarosława Bieniuka! Tego nie spodziewał się chyba nikt!

Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News

Od kilku dni wszyscy zastanawiają się, jak zakończy się sprawa Jarosława Bieniuka, którego znajoma oskarża o brutalny gwałt. Policja zatrzymała piłkarza w miniony wtorek, ale już następnego dnia Bieniuk wyszedł z izby zatrzymań. Sportowiec nie został oskarżony o napaść seksualną - prokuratura postawiła mu inne zarzuty - „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Po wyjściu na wolność Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie, w którym zapewniał, że jest niewinny. Na oświadczenie opublikowane w mediach szybko zareagowali prawnicy reprezentujący kobietę, która oskarża Bieniuka o gwałt. W przesłanym do portalu WP Kobieta piśmie zdradzają, że ich klientka nie zgadza się z twierdzeniem sportowca. 

Uważa, że jego wypowiedzi są tylko strategią obrony - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na łamach portalu. 

Teraz nastąpił zaskakujący zwrot akcji w całej sprawie! 

Oskarżycielka Bieniuka zostanie bez adwokata? 

Według doniesień medialnych kobieta, która oskarża Jarosława Bieniuka o gwałt zrezygnowała ze współpracy z adwokatami, którzy do tej pory ją reprezentowali! Jak informuje portal Wp.pl Kobieta, wypowiedziała pełnomocnictwo kancelarii Cogents, która będzie działać w jej imieniu tylko do 23 kwietnia. Adwokaci zapewniają przy tym, że przyczyną wypowiedzenia pełnomocnictwa przez ich klientkę "nie są okoliczności bezpośrednio związane ze sprawą ani samą pokrzywdzoną". 

Według doniesień "Faktu" kobieta wycofała pełnomocnictwo w czwartek, 18 kwietnia, już po przesłaniu do mediów pisma, w którym komentowali oświadczenie Jarosława Bieniuka. 

Kobieta, która oskarża Jarosława Bieniuka o gwałt wypowiedziała pełnomocnictwo swoim adwokatom.

Jarosław Bieniuk w marynarce
Instagram

Jarosław Bieniuk w środę w nocy wyszedł z aresztu

Jarosław Bieniuk w studiu telewizyjnym
East News

 

Więcej na temat Jarosław Bieniuk
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48