Jarosław Bieniuk robi selfie

Jarosław Bieniuk będzie trenerem w "Małych Gigantach"! A jakie plany na przyszłość mają jego dzieci?

Jarosław Bieniuk robi selfie

Jarosław Bieniuk potwierdził, że weźmie udział w show "Mali Giganci"! Sportowiec będzie trenerem dzieciaków z programu i zadba o to, aby czuli się oni komfortowo w show i dali z siebie wszystko jako drużyna. Sam zainteresowany nie ukrywa, że może się sprawdzić w tej roli, bo ma doświadczenie zarówno jako trener, jak i jako ojciec:

Dostałem propozycję z programu "Mali Giganci". Generalnie mam w tym doświadczenie jako trener i jako ojciec. Jestem dyrektorem Akademii Lechii Gdańsk, gdzie mamy 200 dzieciaków pod sobą. Jestem ciekawy jak to wyjdzie. Pierwszy raz biorę udział w takim programie.

Jarosław Bieniuk o dzieciach i ich planach na przyszłość

A czy zobaczymy dzieci Jarosława Bieniuka w show? Raczej nie, ponieważ są one kompletnie inaczej ukierunkowane. Oliwia, najstarsza córka piłkarza i Ani Przybylskiej, niedawno wzięła udział w sesji zdjęciowej dla marki Reserved. Zdjęcia obiegły wszystkie media i do dzisiaj nie milkną słowa zachwyty nad urodą i wdziękiem nastolatki. Chłopcy z kolei kochają sport:

To jest na bardzo wczesnym etapie. Rzeczywiście Oliwia wzięła udział w pięknej sesji. To jest być może coś, co mogłaby w życiu robić. Podoba jej się to. Na razie niech się skupi na nauce.  Szymon trenuje 4 lata piłkę nożną. Ma talent, ale jestem dosyć krytyczny. Staram się nie ingerować za bardzo w jego karierę. On trenuje, ma trenera, który się tym zajmuje. Ja staram się go tylko motywować. Jasiu to jest wulkan energii. Judo, chodzi też na piłkę nożną. Tornado. Przypomina bardzo mnie jak byłem mały, nie można go zatrzymać. Temperament ma po mnie, Szymon bardziej po Ani.

Na koniec Jarosław Bieniuk dodał, że nie wybiega za bardzo w przyszłość, bo życie bywa zaskakujące, o czym sam się przekonał:

Zdaję sobie sprawę z tego, jakie życie potrafi być przewrotne, tragiczne i doceniam to, że mam zdrowie, zdrowe dzieci, że codziennie mogę wstać do pracy, że mam wspaniałą rodzinę wokół siebie, fantastycznych przyjaciół i to mnie napędza do tego, żeby żyć i iść do przodu. Za bardzo staram się w przyszłość nie wybiegać. Jestem szczęśliwy.

Trzymacie kciuki za Jarosława Bieniuka w nowym show?

 

Zobacz: Oliwia Bieniuk pokazała ZDJĘCIE z chłopakiem "Najważniejszy!"​

 

Jarosław Bieniuk będzie trenerem w "Małych Gigantach"

Jarosław Bieniuk w marynarce

 

Oliwii Bieniuk bardzo spodobała się praca modelki

Oliwia Bieniuk w rozpuszczonych włosach

Chłopcy za to kochają sport!

Jarosław Bieniuk
ONS

Więcej na temat Mali Giganci Jarosław Bieniuk
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01