Jarosław Bieniuk w różowej koszulce

Jarosław Bieniuk aktywnie rozpoczyna dzień! Jak? Pochwalił się zdjęciem

Jarosław Bieniuk w różowej koszulce

Jarosław Bieniuk aktywnie rozpoczyna wiosnę! W środę z samego rana sportowiec postanowił pobiegać. Piłkarz stara się spędzać aktywnie każdy dzień, aby mieć dużo energii na resztę dnia.  Po tym jak zakończył karierę piłkarską i nie pojawia się już na boisku, jego ulubioną formą spędzania aktywnie czasu jest jogging. Z samego rana pochwalił się na swoim profilu na Instagramie pięknym krajobrazem polskiego morza. Musimy przyznać, że gdybyśmy mieli takie widoki, to sami chętnie biegalibyśmy o 7.30 rano. 

#sunrise #running #newday #fullofpower #sometimesyoujusthaveto #letitgo

Jarosław Bieniuk sam przyznaje, że dzięki joggingowi ma dużo pozytywnej energii do działania. A Wy lubicie biegać? Ostatnio na profilu sportowca pojawiło się równie piękne zdjęcie krajobrazu, ale w Turcji. Piłkarz wspominał czasy, kiedy tam przebywał. Warto przypomnieć, że w latach 2006-2008 Jarosław Bieniuk miał podpisany kontrakt piłkarski w tureckim klubie Antalyaspor.

 

Zobacz: Jarosław Bieniuk pokazał urocze zdjęcie ze spaceru z dziećmi!

 

Jarosław Bieniuk biega o poranku

Polskie morze o poranku

Będziesz biegać wiosną?

Jarosław Bieniuk na meczu Juventus Turyn-Lechia Gdańsk

 

 

Więcej na temat Jarosław Bieniuk
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32