Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Partner Przybylskiej kończy karierę
ONS
Newsy

Ukochany Przybylskiej kończy karierę. Chce spędzać z nią więcej czasu

Anna może liczyć na wsparcie ukochanego

Obecność Anny Przybylskiej w mediach jakiś czas temu zdominowały publikacje o jej stanie zdrowia i walce z paparazzi. Aktorka unika wprawdzie publicznych wystąpień, ale za to chętnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie możemy podejrzeć ją podczas codziennych obowiązków i przyjemności. Przypomnijmy: Dla Przybylskiej czas liczy się podwójnie. Tak spędza weekend

Gwiazda może liczyć na wsparcie swojego partnera, Jarosława Bieniuka. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci, a piłkarz nie stroni od domowych obowiązków. W trosce o rodzinę i czas spędzony z Anną, Jarosław podjął bardzo ważną decyzję. Jak donosi "Twoj Imperium", Bieniuk zdecydował się na zakończenie kariery piłkarskiej. Obecnie występuje on w Lechii Gdańsk i wypełni kontrakt z klubem do końca obecnego sezonu czyli wakacji. Potem chce skupić się tylko i wyłącznie na życiu prywatnym.

W tym roku kończę 35 lat. Na boiskach już swoje wybiegałem. To jest odpowiedni czas, żeby poświęcić się rodzinie - tłumaczy Bieniuk.

Pięknej aktorce z pewnością przyda się wsparcie. Kibicujecie im?

Zobacz: Przybylska opowiedziała w "Vivie!" o swojej chorobie

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska na wiosennym spacerze:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Przybylska w szarej sukience
Newsy
Jak Jarosław Bieniuk radzi sobie z opieką na dziećmi po śmierci Anny Przybylskiej? Mama aktorki ujawnia prawdę
Pomaga mu w opiece nad dziećmi?

Mama Anny Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki! Krystyna Przybylska zdradziła, czy Jarosław Bieniuk sprawdza się w roli ojca. Po śmierci ukochanej opieka nad trójką dzieci całkowicie spadła na niego. Piłkarz zajmuje się trójką dzieci, ale może liczyć na wsparcie bliskich, a przede wszystkim swojej mamy oraz rodziców i siostry Anny Przybylskiej, Agnieszki. Od jakiegoś czasu sportowiec związany jest też z Martyną Gliwińską, która świetnie dogaduje się z dzieciakami, a zwłaszcza z najstarszą Oliwią. W sobotę w "Wysokich Obcasach" ukazał się pierwszy wywiad mamy Anny Przybylskiej po śmierci gwiazdy. Krystyna Przybylska opowiedziała w nim między innymi o ostatnich chwilach swojej córki, a także o Jarosławie Bieniuku  i wnukach. W rozmowie zdradziła również, czy Bieniuk sprawdza się jako ojciec trójki dzieci: Ich ojciec, Jarek, któremu przyszło zmierzyć się z rolą samotnego rodzica, spisuje się znakomicie. No i ma wsparcie bliskich, zwłaszcza swojej mamy. My z moją córką też pomagamy, jak umiemy. Wszystkie wolne chwile spędzamy razem tak, by osładzać dzieciom życie bez mamy. Zobacz:  Jarosław Bieniuk we wzruszającym wywiadzie dla DDTVN: "Trzeba żyć dalej i patrzeć do przodu"​   Krystyna Przybylska wyznała również, że jak tylko może zabiera dzieci Anny Przybylskiej na cmentarz, aby mogły po swojemu wszystko przemyśleć. Nie ukrywa, że dzieciaki nawzajem się wspierają i powoli próbują zrozumieć tę sytuację. Podkreśliła też, że Oliwia, Szymon i Jaś bardzo tęsknią za aktorką i często o nią pytają.   Polecamy:  "Krysieńko, nie płaczcie, jeszcze na pewno się zobaczymy". Wspominamy Annę Przybylską.   Zobacz też:  Jarosław Bieniuk zdradził bez kogo nie poradziłby sobie z trójką dzieci. Wiecie, o kim mówi?​   Mama Ani Przybylskiej zdradziła, czy Jarosław Bieniuk...

Jarosław Bieniuk na Instagramie
ONS
Newsy
Bieniuk wyjechał do pracy za granicę. Pokazał jak zarabia na utrzymanie rodziny
Piłkarz łączy przyjemne z pożytecznym

Od śmierci Anny Przybylskiej 5 lutego miną już cztery miesiące. Jarosław Bieniuk , partner aktorki i ojciec ich trójki dzieci, doskonale zadbał o to, aby pociechy nie odczuły braku mamy w święta Bożego Narodzenia. Piłkarz wrócił też do swoich obowiązków zawodowych, obejmując nową posadę. Przypomnijmy: Bieniuk udzielił pierwszego wywiadu w telewizji po śmierci Przybylskiej Sportowiec bardzo długo nie publikował zdjęć na Instagramie. Od jakiegoś czasu jest jednak coraz aktywniejszy. Dziś wylądowało tam uśmiechnięte selfie piłkarza ze Stuttgartu, gdzie uczestniczył w spotkaniu na temat nowej platformy eFan24, dedykowanej branży sportowej i rozrywkowej. Piłkarz do tej pory rzadko decydował się na tego typu zdjęcia. Widać, że piłkarz jest bardzo szczęśliwy. Zobacz: Bieniuk spędza urlop w górach. Pochwalił się kreatywnym zdjęciem Ania Przybylska z rodziną:

Bieniuk rozweselał chorą Przybylską zdjęciami
ONS
Newsy
Jak Bieniuk wspierał Przybylską w szpitalu? Ania pokazała fotkę
Urocze zdjęcie od ukochanego

Ostatnie tygodnie nie były dla Anny Przybylskiej najłatwiejsze. Aktorka nieoczekiwanie trafiła do szpitala, gdzie zmagała się z poważną chorobą, w efekcie której musiała poddać się zabiegowi usunięcia guza trzustki. Na szczęście, wydaje się, że sytuacja jest już stabilna. Przypomnijmy: Przybylska wyszła ze szpitala. Koniec problemów ze zdrowiem? Gwiazda w trakcie tego ciężkiego dla siebie czasu mogła liczyć na wsparcie rodziny i przede wszystkim partnera, Jarosława Bieniuka . Piłkarz mimo zobowiązań i treningów starał się znaleźć czas dla ukochanej i regularnie odwiedzał ją w szpitalu. Znalazł też sposób na to, by towarzyszyć jej nawet będąc nawet na... stadionie. Przybylska na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem, które Bieniuk wysłał jej tuż przed głośnym meczem z Barceloną (Przypomnijmy: Bieniuk: Moja partnerka jest w szpitalu, to jej dedykuję bramkę ) . Zobaczcie słodkie zdjęcie Jarosława Bieniuka. Dobry sposób na poprawienie nastroju ukochanej? Zobacz też parę podczas jednej z premier filmowych:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner