Limuzyna to już coś, a jeszcze reklamowana przez celebrytkę znaną z "Tańca z Gwiazdami" i do tego rozebraną? Każdy przecież choć raz w życiu chciałby poczuć się jak gwiazda i przejechać się po mieście taką bryką.
WIDEO…
Już niedługo twarz Izabeli Janachowskiej będzie zachęcała do wypożyczenia auta. W zamian tancerka otrzymała przyzwoite wynagrodzenie. Za odsłonięcie odrobiny ciała otrzymała 100 tysięcy złotych.
Iza została twarzą "Limuzyn XXL" - potwierdza "SuperExpressowi" menedżer Janachowskiej, Marcin Szczutkowski.
A Wy chcielibyście się przejechać białą limuzyną? A może tego typu auta są waszym zdaniem kiczowate?
pijavka

















