Jan z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl
Jak wygląda jego życie po zakończeniu show TVP?
1/4
Jan z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl

 

Jan to zdecydowanie jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik mocno podpadł internautom, kiedy w jednym z odcinków pozwolił sobie na skandaliczne zachowanie wobec Marii- Jan złapał wówczas kobietę za pupę. Rolnik w finałowym odcinku show przyznał, że po emisji tamtego odcinka musiał poradzić sobie z ostrą krytyką.

Po odcinku piątem jestem negatywnie postrzegany. Były takie osoby, które pluły na mnie nawet- przyznał wówczas rolnik.

Niestety, jak już wiemy, Jan nie znalazł miłości w programie "Rolnik szuka żony". Wydawało się, że będzie szczęśliwy u boku Małgosi, ale w wielkim finale oznajmił, ku zaskoczeniu samej uczestniczki, że teraz łączy ich tylko przyjaźń. Rolnik próbował później umówić się z Marią, ale kobieta zaznaczyła, że nie chce tworzyć z nim związku. 

 

A jak teraz wygląda jego życie? Czy Jan wciąż szuka wielkiej miłości? Komentarz Jana jest dość zaskakujący! Zobaczcie, co powiedział!

 

Zobacz także: Marta Manowska skomentowała skandaliczne zachowanie Jana w "Rolnik szuka żony"!

2/4
Jan z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl

 

W programie "Rolnik szuka żony" o względu Jana walczyły trzy kandydatki - Małgosia, Maria i Ela. Tuż przed końcem pobytu w domu rolnika z udziału w show zrezygnowały Maria i Ela. Wtedy wydawało się, że rolnik jest zadowolony z takiego obrotu spraw i że odnalazł szczęście u boku Małgosi. Razem spędzili romantyczne chwile na wspólnych randkach, a Małgosia w finałowym odcinku zdradziła, że nawet u niego zamieszkała. Niestety, chwilę później usłyszała, że nie była faworytką Jana- rolnik przyznał, że chciał wybrać... Marię! 

Jan i Małgosia stwierdzili przed kamerami, że teraz są tylko przyjaciółmi. Ku zaskoczeniu wszystkich rolnik poprosił o numer telefonu do Marii. Kobieta ponoć pojawiła się z rolnikiem na nagraniu świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony", ale - jak informują media- Jan i Maria nie są razem. 

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Jan zakończył swój związek z Małgosią na wizji?! "Ale wstyd"!

Według doniesień "Rewii" zachowanie Jana w programie oburzyło nie tylko widzów, ale i dzieci rolnika! Tygodnik twierdzi, że dzieci przestały się nawet do niego odzywać i Jan najprawdopodobniej sam spędzi zbliżające się święta Bożego Narodzenia! 

Rolnik jednak nie zamierza przyjmować się wszystkimi problemami. Co powiedział w rozmowie z "Rewią"? Szczegóły na następnej stronie!

Zobacz także: Czas podsumować 5. edycję "Rolnik szuka żony"! Jak uważnie ją oglądałeś? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

3/4
Jan z 5. edycji "Rolnik szuka żony"
mat. prasowe

 

Jan nie zamierza przejmować się problemami i niepowodzeniem w programie "Rolnik szuka żony". Uczestnik piątej edycji show w rozmowie z "Rewią" zdradził, że wciąż szuka tej jedynej!

Pocieszam się, że panie znają już nie tylko moje zalety, ale i wady, więc może odezwie się do mnie ta, z którą ułożę sobie życie. Wciąż dostaję listy- przyznał Jan. 

Co ciekawe, Jan przyznał, że zainteresował się nowym programem Marty Manowskiej "Sanatorium miłości". Czyżby chciał w nim wystąpić?

Albo zamknę się w "Sanatorium miłości". Ten nowy program, który od stycznia poprowadzi Marta Manowska, wydaje mi się całkiem ciekawy- zdradził  rolnik. 

4/4
Jan z Rolnik szuka żony 5 z Martą Manowską
Mat. promocyjne

Trzymamy więc kciuki, żeby Jan odnalazł swoje szczęście i ukochaną kobietę!

 

Zobacz także: Jan z "Rolnik szuka żony" spotyka się z Marią?! Razem pojawili się na nagraniu świątecznego odcinka!