Hejt na Jana z "Rolnik szuka żony 5" Rolnik szuka żony 5 - Jan przeprasza Marię Jan z Rolnik szuka żony 5 Rolnik szuka żony 5 - Maria, kandydatka Jana
Hejt na Jana z "Rolnik szuka żony 5"
Facebook
1/4
Hejt na Jana z "Rolnik szuka żony 5"
Facebook

 

Piąty odcinek programu "Rolnik szuka żony" wzbudził sporo kontrowersji wśród widzów. Fanom nie spodobało się zachowanie najstarszego z uczestników, Jana. Mężczyzna przekroczył bowiem wszelkie granice. Nie dość, że składał swoim kandydatkom dwuznaczne propozycje, to jeszcze jedną z nich... klepnął po pośladkach! Maria, bo o niej mowa, poczuła się upokorzona, o czym powiedziała wprost do kamery. Choć Jan próbował ją przeprosić wręczając jej kwiaty, złe wrażenie pozostało na zawsze.

 

Zobacz także: Podteksty seksualne w "Rolnik szuka żony"?! Widzowie oburzeni scenami w programie "Wstyd i hańba"

 

Widzowie są oburzeni tym, co zobaczyli w 5. odcinku "Rolnika". W komentarzach pojawiły się nawet głosy, że TVP przyczynia się do promowania molestowania kobiet. Jakie jest oficjalne stanowisko stacji w tej sprawie? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Jak uważanie oglądałeś 5. odcinek "Rolnik szuka żony"? Sprawdź się w naszym QUIZIE! Uwaga! Nie będzie łatwo...

 

2/4
Rolnik szuka żony 5 - Jan przeprasza Marię
Mat. promocyjne

 

Komentarz rzecznika TVP w sprawie 5. odcinka "Rolnik szuka żony 5"

 

Jak już pisaliśmy, widzowie nie zostawili suchej nitki na Janie, który pozwolił sobie na zbyt wiele w stosunku do swoich kandydatek. Komentarze nie pozostawiają złudzeń: rolnik podpadł niemal wszystkim fanom programu "Rolnik szuka żony". 

 

- Co się miało podobać? Brak szacunku do kobiet? Moim zdaniem dla jednego rolnika już się powinien program zakończyć, a panie powinny zostać przeproszone nie tylko przez niego, ale i przez producentów programu za to co je tu spotkało

- Ten odcinek to była tragedia! Strasznie współczuję pani Marii, widać, że miła, sympatyczna, a doświadczyła tak okropnej rzeczy. Widać, że czuła się z tym okropnie, strasznie współczuję, a telewizja i media nie powinny przez obojętne na taką sytuację??? Na co on sobie pozwala?

- Wstyd i hańba, Rolnik szuka żony TVP!!! Jak możecie w tak perfidny i cyniczny sposób wykorzystywać i pokazywać publicznie sceny, w których tak poniżane są kobiety? Żenada! Takie zachowania powinny być surowo potępiane i gdybyście mieli za grosz szacunku do kobiet i widzów to po pierwsze nie powinny zostać pokazane takie sceny, a co najważniejsze to dla przykładu ten obrzydliwy "rolnik" powinien zostać usunięty z programu - pisali oburzeni internauci. 

 

Rzecznik TVP w rozmowie z party.pl odniósł się do tych zarzutów. Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Jan z Rolnik szuka żony 5
Facebook

 

Centrum Informacji TVP w mailu do naszej redakcji zaznaczyło, że program "Rolnik szuka żony" jest połączeniem telenoweli dokumentalnej z reality show. Dlatego też produkcja nie może przewidzieć, co wydarzy się w show, ponieważ nie ma on swojego scenariusza, a bohaterami są "naturszczyki".

 

- Pokazujemy na ekranie to, co się dzieje we wzajemnych relacjach naszych uczestników bez upiększania czy cenzury, starając się przy tym w godzinnym odcinku zawrzeć wszystkie najważniejsze wydarzenia, które pokazują, jak budują się wzajemne relacje naszych uczestników. Opisywane wydarzenie z całą pewnością do takich należało. Spotkało się też z natychmiastową i negatywną reakcją wszystkich obecnych przy tym wydarzeniu (...). Jako medium publiczne jesteśmy zobligowani do napiętnowania takich zachować. Sytuacja, która miała miejsce, spotkała się z bardzo ostrą reakcją kobiety. Zależało nam, aby promować postawę sprzeciwu wobec takich zachowań. Obnażyliśmy niewłaściwe zachowanie, ale pokazaliśmy właściwą reakcję kobiety - zapewnia nas zespół TVP.

 

Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony", wzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!

4/4
Rolnik szuka żony 5 - Maria, kandydatka Jana
Mat. promocyjne

 

Wierzycie w tłumaczenie TVP? A może jesteście zdania, że stacja nie powinna wyemitować tego bulwersującego fragmentu show?