Małżeństwo Jana i Lenki Klimentów - historia
1/9
Małżeństwo Jana i Lenki Klimentów - historia

 

Gośćmi trzeciego odcinka "The Story Of My Life. Historia naszego życia” w Polsacie byli Lenka i Janek Klimentowie. Para przekonała się, jak będą wyglądać starsi o 25 i 50 lat! Ale to nie wszystko. W programie opowiedzieli m.in. jak wyglądały początki ich znajomości, kiedy pierwszy raz do siebie coś poczuli, czy chcą mieć dzieci. 

 

Zobacz: Jan i Lenka Klimentowie planują dziecko? Chcą spełnić jeszcze jedno wielkie marzenie...

 

Nie zabrakło jednak tematów wzruszających i dramatycznych. Janek opowiedział m.in. o chorobie brata i o pierwszym poważnym kryzysie w związku, zaś Lenka - o swoich przybranych rodzicach. Wybraliśmy dla Was najmocniejsze fragmenty. Zobaczcie również zdjęcia Lenki i Jana - tak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat.

 

Zobacz także: Jan i Lenka Klimentowie rozstali się przez okropne plotki! "Zraniłem Lenkę"! Jakiej obietnicy nie dotrzymał?

 

2/9
Janek 44 lat i Lenka 29 lat:
Polsat/Maciej Piórko

 

Jan Kliment poznał Lenkę (pół Kubankę, pół Czeszkę) na... zajęciach tanecznych - był jej pierwszym instruktorem. Na treningach przyszła żona Czecha wyróżniała się od samego początku - wszędzie jej było pełno, zawsze chciała być na przodzie. Jana zauroczył jej uśmiech:

 

Jak jestem na grupowych zajęciach, jak uczyłem, to zwraca się uwagę na tego, który jest utalentowany, a Lenka była bardzo utalentowana. Pamiętałem uśmiech i jej karnację, miała potęgę w sobie, że chciała się uczyć. Może porąbała kroki, ale musiała wyglądać. To mi zostało, taką ją widzę teraz - przede wszystkim uśmiechniętą. 

 

Dzieli ich 15 lat różnicy - Jan ma 44 lata, Lenka - 29. Czy to przeszkoda?

 

Zobacz: Morze łez, miłość i wyznania: "Nie chcę być stara..." i padły przekleństwa! Wieniawa i Królikowski w "Story of my life"

3/9
Janek 69 lat i Lenka 54 lata
Polsat/Maciej Piórko

 

Przyjaźń i wspólna praca zaczęła z czasem przeradzać się w coś więcej. Brali udział w czeskim "Tańcu z Gwiazdami", ale oboje byli związani - Jan był żonaty, Lenka związana z jego przyjacielem. Z czasem para zbliżała się do siebie. Rozstali się z dotychczasowymi partnerami, zakochali się w sobie. Lenka przyjechała do Polski za Janem, który chciał zacząć nowe życie:

 

To był taki okres, że robiliśmy "Taniec z Gwiazdami" w Czechach, ja tam byłem z byłą żoną, Lenka z partnerem, no i tam się stało to, że przez ten "Taniec z Gwiazdami" zepsuło się u nas. To było tak, że ja rozwodziłem się, potem Lenka się rozstała, to ja ją przytulałem, bo widziałem, że jest jej ciężko, tłumaczyłem że jest 7 miliardów ludzi na świecie, że na pewno kogoś spotka. Przez to, że się rozwiodłem, chciałem wyjechać z Czech, ale nie miałem partnerki, więc poprosiłem Lenkę, żeby pojechała ze mną na casting do Polski. 

 

Zobacz: "Wszystko było takie prawdziwe i strasznie mnie to bolało" Janek i Lenka Klimentowie w "The Story Of My Life"

4/9
Janek 69 lat i Lenka 54 lata
Polsat/Maciej Piórko

 

Czy Lenka szybko zakochała się w Janku? Owszem! Jej mama od razu zauważyła, że córka jest szczęśliwa. Różnica wieku na początku trochę jej przeszkadzała, potem nie stanowiła żadnego problem w życiu prywatnym. W zawodowym Lenka nadal uznaje Jana za swojego mistrza i nauczyciela: 

Nawet mama mówiła, że Tobie się świecą oczy. A ja nie, że jest dla mnie za stary. Nie jest z wyglądu, ale jest bardzo doświadczony, czasami przez to czuję, że jest starszy. W tańcu jesteś dla mnie mistrzem, ale w życiu prywatnym nie chce, żeby mi tatusiował. - mówiła Lenka. 

5/9
Janek 69 lat i Lenka 54 lata
Polsat/Maciej Piórko

 

Oczywiście nie zabrakło tematu dzieci. Czy para, prawie 2 lata po ślubie, chce mieć dziecko? Zdecydowanie tak - Jan już teraz chciałby zostać ojcem:

Myślimy o dzieciach, coraz więcej lat mam, wszystko mi się starzeje, w środku - śmiał się Janek.

Lenka chce jeszcze trochę poczekać. Dlaczego? Zobacz tutaj. 

 

6/9
Janek 94 lat i Lenka 79 lata
Polsat/Maciej Piórko

 

Rodzina jest dla nich najważniejsza. Janek opowiedział m.in. o wypadku brata, który scalił jego najbliższych i dał im ogromną siłę:

Po śmierci taty wypadek brata był trudny. Brat skoczył do wody i trafił w dno, w wyniku tego złamała kręgosłup, jest sparaliżowany, jest na wózku. To nas zmobilizowało, że się spotykamy częściej, że więcej planujemy razem, może nasza rodzina potrzebowała tego wypadku że nas to skupiło? Wiem jak to brzmi... Ale lepiej działa ta rodzina, nie byliśmy świadomi, że tak działała wcześniej - mówił wzruszony Janek.

 

Zobacz: Jan Kliment opowiedział dramatyczną historię sparaliżowanego brata! Chcą mu pomóc inne gwiazdy

7/9
Janek 94 lat i Lenka 79 lata
Polsat/Maciej Piórko

 

Dla Lenki rodzina to podstawa. Jak miała 3-4 miesiące, została adoptowana wraz z siostrą. Jej przyszywani rodzice stworzyli dla niej cudowny i ciepły dom:

Ja bardzo dobrze wspominam swoje dzieciństwo, nie zmieniłabym mamy, taty, nie każdy potrafi sobie adoptować dwoje dzieci, bo przecież moja siostra też była adoptowana. Miałam 3-4 miesiące.  - mówiła Lenka.

Ona była zupełnie brązowa. Pani od razu mówiła, że nie no, mogą być kłopoty, że to nie wasza córka. Ale jej tata od razu powiedział, że ja chce tą dziewczynkę. - dopowiedział Jan.

 

Zobacz: Jak Kliment pokazał piękne zdjęcia z miesiąca miodowego! Zobaczcie, jak nowożeńcy spędzają ten czas

8/9
Janek 94 lat i Lenka 79 lata
Polsat/Maciej Piórko

 

Oglądaliście "The Story of My Life"? Kolejny odcinek już w piątek - gośćmi show będą Barbara Kurdej Szatan oraz Rafał Szatan! 

 

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał - jak będą wyglądać na starość? Ten odcinek "The Story of My Life" wzrusza do łez!

9/9
Janek 94 lat i Lenka 79 lata
Polsat/Maciej Piórko
Więcej na temat Jan Kliment