Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Instagram
Dużo emocji!
1/6
Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Instagram

 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski wzięli udział "Story of my life. Historia mojego życia". Dzięki specjalnej charakteryzacji dowiedzieli się, jak będą wyglądali na starość! Julia i Antek opowiedzieli jak się poznali, jakie mają wspólne cele i że kilka z nich się mija, ale nadal są w fazie zakochania.

 

Julia odpowiada, że Antek jest wiecznym Piotrusiem Panem, a Antkowi, że Julia ma apetyt na karierę i chce robić tyle rzeczy co mu się bardzo podoba. Jednak jest parę zgrzytów, po tym jak widzą swoją wspólną przyszłość. Antek ma już 29 lat, a Julia prawie 20 i ich cele co do rodziny, wspólnego mieszkania są rozmijają.

Wieniawa i Królikowski parą są zaledwie rok. Poznali się na planie serialu "Na Wspólnej". Zagrali tam parę i od tego czasu są nierozłączni. Oboje uważają, że znaleźli ideał.

- W związkach moich, bo trochę ich miałem, czego nie ukrywam, miałem problemy. To były raczej moje problemy. Teraz już wiem, jak nie postępować i czego nie robić - powiedział Antek.

- Urzekła mnie pewność siebie i poczucie humoru Antka. Jest bardzo charyzmatyczną osobą. Poza tym wizualnie jest to po prostu mój ideał - powiedziała Julia Wieniawa.

Widać było, że bardzo się kochają. Julia mówił na Antka - Antonio. Antek na Wieniawę: Julcia oraz... Księżniczka Instagrama.

 

Zobacz też: Julia Wieniawa i Basia Kurdej Szatan w tej samej sukience

 

Historia życia Antka i Julii

Antek i Julka pochodzą z różnych domów. Dom rodzinny Antka był bardzo ciepły. Młody aktor wcześnie się z niego wyprowadził - już w wieku 19 lat uczył się samodzielności. Przyznał, że trochę tego żałuje i że być może zbyt wcześnie wyprowadził się od rodziców. Julka pochodzi z rozbitej rodziny - rodzice rozwiedli się, gdy miała dwa lata. Od tamtej pory ma ojczyma i ojca, którzy są kompletnie różni, ale jak przyznał Królikowski, ona świetnie się z nimi dogaduje. 

W programie Antek bardzo dużo płakał ze wzruszenia. Julia była silniejsza, ale przyznała, że starość ją przeraża. 

Poraża mnie starość „ku**** mać”. To jest szok ten program.

Niby całe życie duże do tego, żeby być dorosła, ale tak na prawdę nie chcę. Chcę być taką dziewczynką, której się wszystko wybaczy. Lubię beztroskę, wszystko jest dla mnie zabawą. Może to zabrzmi płytko, ale ja nie chcę być stara, k**** - powiedziała, płacząc po jednej z metamorfoz Wieniawa. 

- Ty nigdy nie będziesz stara, Julcia. Wszystko jest w głowie - zapewnił ją Antek.

Co jeszcze wywołało w aktorce takie emocje? Jak reagował Antek? Czytaj dalej w naszej galerii!

 

Zobacz także: Taniec z Gwiazdami: Julia Wieniawa zatańczy w show?

2/6
Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Instagram

 

Julia i Antek zostali ucharakteryzowani jakby mieli 59 i 50 lat. Kiedy się zobaczyli, Antek bardzo płakał. 

Wow! - krzyknęła Julia na widok Antka postarzonego o 30 lat. I też się popłakała. - Przynajmniej nie jesteś łysy - zażartowała przez łzy. - Nie zmienia mu się uśmiech, ale patrzy tak samo dla mnie jak zawsze - dodała.

Taki szary, za szybko osiwiałem - powiedział Antek ze łzami w oczach.

Antek też wzruszył się na widok Julki.

- Wzrusza mnie to, że ja widzę w oczach Julki siebie w wieku lat 59. I widzę też te same oczy, tę samą dziewczynę - dodał. 

To nie koniec. Co działo się dalej?

 

Zobacz też: Taniec z Gwiazdami: Julia Wieniawa zatańczy w show?

3/6
Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Instagram

Kolejna metamorfoza - para zobaczyła się ponownie w wieku 80 - Julia i 89 - Antek - lat. Byli sobą zachwyceni, jakby przyzwyczaili się do starości. 

- To jest taka abstrakcja. Masz dalej swoje oczy i wyglądasz jak hollywoodzki aktor - chwaliła Julia partnera.

- Nadal to są te same moje oczy, piękne. Ten błysk, ta radość, którą zaraża ta dziewczyna - powiedział o Julii Antek. - Taki baby face, biorę obie - podsumował metamorfozy Julii Królikowski.

Więcej: Julia Wieniawa - rola w Kobietach Mafii. Kogo zagrała?

4/6
Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Instagram

Julia nie chce być stara. Ale wytłumaczyła się, że nic nie ma do starości. 

Nie mam nic do starszych ludzi, ale nie chcę się w to na razie zagłębiać. Chcę mieć fun z życia, nie chce być zgorzkniała jak będę stara - dodała.

5/6
Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Instagram

W czym się nie zgadzają Antek i Wieniawa? Jak widzą wspólną przyszłość? Mimo, ze oficjalnie Julia mieszka z rodzicami, pomieszkuje z Antkiem. Chce jednak z tym skończyć. 

- Chcę zamieszkać sama, żeby nauczyć się samodzielności. Może się nauczę w końcu gotować.

Co na to Antek? 

- Bardzo bym chciał, ale głównie chodziło mu o gotowanie. 

Antkowi nie podoba się, ze Julia spędza dużo czasu na social mediach. Juli się broniła.

Dla mnie Instagram to budowanie kreacji. Nie pokazuję prywatności na social mediach.

Ale najbardziej nie zgadzają się w kwestii zakładania rodziny. Julia przez najbliższe 10 lat chce robić karierę. Co na to Królikowski?

To się kochanie muszę się zastawić, ja to już muszę dzieci robić - śmiał się Antek. 

To co sprawia, że mimo dużej różnicy wieku tak się kochają?

6/6
Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Instagram

 

Antek jest Piotrusiem panem, co mi to odpowiada, dlatego nie czuć tej różnicy wieku - powiedziała Julia. - Ja się dopiero wyrwałam z liceum - dodała. 

Antek nie obraża się na takie określenie. Jednak liczy na to, że Julia szybciej dorośnie do zakładania rodziny. Za to Julia chciałaby wydać kilka płyt, zagrać w kilku filmach, a dopiero potem myśleć o ślubie i dzieciach. Jednak oboje zgodzili się, że na razie chcą być wolni, szaleni i celebrować swoją miłość jak do tej pory. 

 

Zobacz też: Julia Wieniawa i Basia Kurdej Szatan w tej samej sukience

 

Zobacz także: Taniec z Gwiazdami: Julia Wieniawa zatańczy w show?