Jan Dąbrowski
Instagram/Jan Dąbrowski

Fani atakują Jasia Dąbrowskiego: "Jak ty trzymasz córkę?!" Stanowczo im odpowiedział!

Jan Dąbrowski
Instagram/Jan Dąbrowski

Jan Dąbrowski jednym zdjęciem wywołał prawdziwą burzę! Świeżo upieczony tata opublikował fotografię, która mocno poróżniła jego fanów. Na zdjęciu widać, jak Youtuber ma położoną swoją córeczkę w pozycji, która wywołała tak skrajne emocje. Partner Sylwii Przybysz postanowił odnieść się do zarzutów swoich obserwatorów na Ista Story.

Zobacz także: Jak wyglądało baby shower u Sylwii Przybysz? Zobaczcie, co zdradził Jaś Dąbrowski! Już wiadomo, jakie prezenty dostali

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz kilka dni temu zostali rodzicami! Na świat przyszła ich córeczka Pola. Mama i dziewczynka właśnie wróciły do domu ze szpitala, a w sieci pojawiło się zdjęcie dodane przez dumnego tatę. Jednak Jaś chyba nie spodziewał się, że wywoła nim aż taką aferę! Wiele osób zarzuciło mu w komentarzach pod postem, że źle trzyma swoje dziecko.

- Jasiek jak ty to dziecko trzymasz 🤭

- Jezuuu, proszę nie trzymaj jej tak Janek!😭

- Boże, jak ty ja trzymasz

- Jak ty to dziecko trzymasz ?!! 😩😠

- Ty się nie boisz jej tak trzymać - piszą zaniepokojeni fani Youtubera.

Z kolei druga część fanów bardzo broniła Jasia. 

- to jest bardzo dobra pozycja dla dziecka, nie dość że wygodna to bardzo zdrowa dla malucha!

- jestem studentką położnictwa i wiem, że jest to odpowiednia pozycja do trzymania niemowlaka

- prawidłowo ja trzyma,tak małe dziecko jest jak "roślinka" nie ma aż takiej siły żeby się szybko poruszać - czytamy w komentarzach. 

Jan zauważył, że wywołał wiele skrajnych emocji swoim zdjęciem i postanowił zareagować na swoim Insta Story. Uspokoił swoich fanów, że konsultował wszystko z położną i taki sposób noszenia niemowlaka jest jak najbardziej poprawny. 

- Spokojnie kochani. Więcej poczytajmy, więcej porozmawiajmy z położnymi zanim skomentujemy. Każdego dnia uczymy się jak być lepszymi rodzicami. Dlatego też chodziliśmy do szkoły rodzenia, pytamy się o wszystko non stop położnych prywatnych, środowiskowych, no i naszych mam. Jak ktoś, coś robi źle - napiszcie to, ale nie atakujcie - to nie prowadzi do rozwiązania sytuacji - napisał Jan na swoim Instastory.

Wygląda więc na to, że Jaś doskonale wie co robi i cały czas konsultuje wszystko ze specjalistami. Miejmy nadzieję, że nieprzyjemne komentarze po tym oświadczeniu przestaną się pojawiać.

Jan Dąbrowski odpowiada na zarzuty fanów
Instagram

Najnowsze zdjęcie Youtubera mocno podzieliło jego fanów!

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13