Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski zorganizowali baby shower
Instagram

Jak wyglądało baby shower u Sylwii Przybysz? Zobaczcie, co zdradził Jaś Dąbrowski! Już wiadomo, jakie prezenty dostali

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski zorganizowali baby shower
Instagram

Całkiem niedawno Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski zorganizowali baby shower, na którym pojawili się przyjaciele oraz rodzina pary. Pierwsze dziecko młodych gwiazd przyjdzie na świat już w styczniu, a przygotowania do porodu trwają. W rozmowie z Pomponikiem Jaś opowiedział, jakie prezenty otrzymali od zaproszonych gości oraz jak przebiegała impreza! 

Zobacz także: Sylwia Przybysz na czerwonym dywanie z ogromnym brzuszkiem ciążowym! Założyła bardzo krótką mini...

Wiadomość o ciąży Sylwi Przybysz od samego początku wzbudzła duże emocje wśród fanów. Część z nich zastanawiała się, czy para w tak młodym wieku jest gotowa na dziecko. Jednak wygląda na to, że zarówno Jan, jak i jego partnerka, bardzo się cieszą! Sami pochodzą z dużych rodzin, dlatego też są przekonani, że chcą już teraz zostać rodzicami!

Para regularnie uczęszcza na zajęcia do szkoły rodzenia, a nawet brała udział w symulacji porodu! Przy tak intensywnych przygotowaniach, nie mogło także zabraknąć imprezy typu baby shower i wygląda na to, że wszystko wyszło wspaniale!

Zabawa była przednia. Przyszli nasi znajomi oraz część rodziny. Niestety nie zjawiła się cała rodzinka, bo robiliśmy baby shower w niedzielę. Jednak liczę, że na pępkowym będą wszyscy. Dostaliśmy cudowne prezenty. Wszystko było takie słodkie! Dostaliśmy małe buciki, małe skarpetki, fajne kocyki, słodkie ubranka i tak dalej. Myślałem, że się tam wzruszę. Na szczęście nie przynosili prezentów dla mnie, tylko dla naszej córuni. Ale to także trochę dla nas, bo nasz budżet rośnie i nie musimy kupować takich rzeczy" - powiedział Jan Dąbrowski w rozmowie z Pomponikiem.

Jan przyznał, że najdroższe prezenty dla swojego dziecka otrzymali od rodziców. Córeczka pary ma już nawet modny wózek, a ponadto dziadkowie przygotowali pokój dla swojej wnuczki! 

Już niedługo Sylwia i Jan będą cieszyć się z narodzin swojego pierwszego dziecka! Trzymamy kciuki i życzymy dużo zdrowia dla mamy i maleństwa! 

Sylwia Przybysz na ramówce TVP
East News

Sylwia Przybysz już w styczniu urodzi córeczkę!

Sylwia Przybysz
Instagram

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13