Ania Rolnik szuka żony
AKPA

Jakub z Rolnik szuka żony skomentował rozstanie z Anią! Co się stało?

Ania Rolnik szuka żony
AKPA

Ania i Jakub zakończyli swój związek! Dlaczego uwielbiana przez widzów para z "Rolnik szuka żony" postanowiła się rozstać? Jest komentarz Jakuba! Oświadczenie Ani, która w minioną sobotę poinformowała, że nie jest już z rolnikiem zaskoczyło wszystkich fanów programu "Rolnik szuka żony". Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu show TVP okazało się, że Ania i Jakub już nie są razem. 

(...) Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły- przyznała Ania. 

Informacje o rozstaniu potwierdził również Jakub z "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co napisał o Ani!

Jakub komentuje rozstanie z Anią

Ania i Jakub tworzyli jedną z najpopularniejszych par, które poznały się na planie "Rolnik szuka żony". Rolnik w programie TVP nie ukrywał, że Ania to ta jedyna z którą chce być. Już po finale show Jakub zdradził, że mieszka zamieszkał z Anią i mają wspólne plany na przyszłość. Niestety, chociaż wszyscy czekali na wiadomość o ich ślubie, okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu. Jak komentuje to Jakub?

Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem , mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia. Kuba- czytamy na profilu Jakuba na Instagramie.

Jesteście zaskoczeni decyzją Ani i Jakuba? Mamy nadzieję, że wkrótce odnajdą swoje szczęście! Tego im życzymy!

Zobacz także: Ania i Jakub już nie są razem. Pamiętacie, jak pięknie o sobie mówili? Zobaczcie historię ich związku

Jakub skomentował rozstanie z Anią.

 

Niestety, jedna z najsympatyczniejszych par z "Rolnik szuka żony"podjęła decyzję o rozstaniu.

Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56