To jej czas! Joanna Kulig wróciła ze Stanów Zjednoczonych, gdzie promowała nominowany do Oscara film „Zimna wojna”. Aktorka w lutym urodziła tam swoje pierwsze dziecko - synka Jasia. Czy teraz zamierza zrobić sobie dłuższy urlop macierzyński? Okazuje się, że nie! Kulig jest ostatnio wprost zasypywana propozycjami filmowymi.

Reklama

Joanna ma projekty zarówno w Polsce, jak i w Ameryce. Niestety, umowy nie pozwalają nam zdradzać szczegółów - mówi Anna Buks, agentka gwiazdy w rozmowie z „Fleszem”.

„Flesz”dowiedział się jednak, że Joannę najprawdopodobniej zobaczymy w nowym filmie Wojtka Smarzowskiego „Wesele 2”. Prasa pisała także, że Kulig zagra w filmie swojego męża - Macieja Bochniaka, ale na razie nie ma szczegółów dotyczących tego projektu. Pewne jest, że przez najbliższe tygodnie Joasia skupi się na wychowywaniu synka.

Na razie wypoczynek, bo czuję się bardzo, bardzo zmęczona. Chcę trochę pobyć w domu, mam tu wielu wspaniałych przyjaciół - mówiła podczas rozdania Orłów 2019.

Z Fabryki Snów do Warszawy

Chociaż Kulig sama nie zdobyła nawet nominacji do Oscara, może śmiało powiedzieć, że ubiegły rok był przełomowy dla jej kariery. Aktorka, podczas pobytu w Hollywood, poznała wiele wpływowych osób. Została też zaangażowana przez jedną z najlepszych agencji aktorskich w Ameryce. Kulig zdecydowała się wrócić do Polski ze względu na synka. Ale można być pewnym, że Fabryka Snów jeszcze się o nią upomni!

Więcej o karierze aktorki przeczytacie w nowym „Fleszu”.

Zobacz także: Joanna Kulig podjęła ważną decyzję! Tego nikt się nie spodziewał

Nowe wydanie „Flesza” już w sprzedaży

Reklama

Joanna Kulig ma teraz mnóstwo propozycji. Na którą się zdecyduje?

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama