Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram

Jaką żoną jest Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Adrian zdradził tajemnicę! 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się drugiego dziecka. Aktualnie są rodzicami Jerzego, a już nie długo na świecie pojawi się ich upragniona córeczka. Od trzeciej edycji show, w którym dali się poznać szerszej publiczności minęło już sporo czasu. Jak im się żyje na co dzień? Adrian niechcący zdradził, że jego żona potrafi dać się we znaki! Anita może nie być zadowolona! Co napisał? 

Zobacz także: Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem?! Zastanawiająca odpowiedź Wojtka na wpis internauty

Adrian szczerze o Anicie ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" nie tylko łączy ludzi w pary ale również daje możliwość poznania nowych przyjaciół. Uczestnicy poprzednich edycji chętnie powiększają swoją "ślubną rodzinkę" o kolejnych uczestników show. Nowi mogą liczyć na wsparcie kolegów, którzy emisję programu o własnych losach w eksperymencie mają już za sobą. 

W ostatnim odcinku mogliśmy zaobserwować pierwszy kryzys w związku Agnieszki i Wojtka. Powrót z podróży poślubnej nie wpłynął dobrze na uczestniczkę i już na lotnisku nie potrafiła ukryć, że nie ma zbyt dobrego nastroju. Wojtek próbował rozładować sytuację, ale jego żarty nie podobały się Agnieszce. Przy okazji emisji odcinka, Wojtek dodał wpis: 

Co za nerwy... Co to będzie? Ale odcinek, trochę smutny, trochę zagadkowy... A wy co myślicie, jak to się wszystko zakończy? - zapytał.

Wojtek mógł liczyć na komentarz Adriana z 3. edycji, który razem z Anitą wciąż tworzy udane małżeństwo. 

Myślę, że w domu będzie niezła jatka! - napisał żartobliwie.

Internauci podchwycili temat, dodając, że w końcu jest już doświadczony w tej kwestii, na co Adrian dodał, że nawet uodporniony! 

Dobra, dobra nie masz źle, Anita to chyba oaza spokoju, do tego taktowna i kulturalna. 

Adrian zdradził jednak, że jego ukochana potrafi pokazać charakter! 

Gdyby taka była, to była by niewidzialna 😆😆😆 każda kobieta ma w sobie 🔥🔥, a tylko inny punkt zapalny 😉 - napisał z dystansem.

Adrian nie może narzekać na nudę w związku :) 

Zobacz także; Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła płeć drugiego dziecka! Czy wybrała już imię?

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradził, jak wygląda jego związek z Anitą. Czy ukochana żona podziela jego poczucie humoru? 

Instagram

Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko! Zdradzili, że to będzie córeczka. 

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

 

Przeładuj

Mija rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Jak wspominają go znani przyjaciele? Skrzynecka rozczulająca!

zobacz 02:53