Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła płeć drugiego dziecka! Czy wybrała już imię?

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła płeć drugiego dziecka! Uczestniczka programu TVN7 poznała tam Adriana i okazało się, że ich ślub był strzałem w dziesiątkę. Anita i Adrian mają już synka, teraz na świat przyjdzie ich drugie dziecko. Anita postanowiła za pomocą Instagrama poinformować fanów o płci dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Okazuje się, że Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodzi dziewczynkę! Zdradziło ją zdjęcie pokoiku jej drugiego dziecka, który w całości urządzony jest w różowym kolorze:

Jeszcze zanim zrobiłam test ciążowy, miałam powtarzający się sen o tym że mam córeczkę. Kiedy test wyszedł pozytywnie, z całą pewnością poinformowałam mojego męża, że będziemy mieli córkę♥️ miałam wszystkie objawy przeciwne do tych w ciąży z Jerzykiem i nawet te zupełnie nieprawdopodobne i niepotwierdzone w żaden sposób naukowy teorie wychodziły mi właśnie ze wskazaniem na dziewczynkę. Już na jednym z pierwszych USG było wyraźnie widać różnicę (poza tym nawet ułożenie w drugą stronę🙈😁) - napisała Anita.

A co z imieniem? Okazuje się, że jeszcze nie zostało wybrane.

Nie trzymamy tej informacji w tajemnicy dłużej i proszę🙏 nie pytajcie mnie o imię - tradycyjnie nie będziemy pewnie wiedzieć do prawie samego końca, a typy wciąż się zmieniają - dodała Anita.

Przypomnijmy, że Anita i Adrian Szydłowscy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają już synka, Jerzyka.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kryzys w związku Joanny i Adama! Co wydarzyło się w programie?

Gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

 

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26