Norbi w Jaka to melodia jaka to melodia - nowe zasady jaka to melodia jaka to melodia jaka to melodia
Norbi w Jaka to melodia
Mamy też zdjęcia
1/6
Norbi w Jaka to melodia

 

Stało się! Od 1 września widzowie TVP 1 zobaczą nowe odcinki  teleturnieju "Jaka to melodia?", w którym doszło do ogromnych zmian! Po pierwsze - w roli prowadzącego wystąpi Norbi, nie zaś Robert Janowski, który był gospodarzem show ponad 20 lat. Ale to nie wszystko. Przekształciła się również formuła programu, jego studio oraz zasady! Wszystkie szczegóły poznacie na kolejnych stronach!

 

Czekacie?

 

Zobacz: "Żal mi Roberta", przyznaje Teresa Lipowska. Gwiazdy TVP w szoku po decyzji stacji. Co dalej z karierą Janowskiego?

 

2/6
jaka to melodia - nowe zasady

 

Widzowie "Jaką to melodię?" będą mogli oglądać program przez 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku. W soboty odbywać się będą drużynowe bitwy na hity, natomiast w niedziele w muzycznych starciach widzowie zobaczą gości specjalnych. Kogo zobaczymy w pierwszych odcinkach i na co zostaną przeznaczone pieniądze wygrane przez gwiazdy?

 

3/6
jaka to melodia
Instagram

 

Dział Public Relations informuje: w pierwszym odcinku nowego sezonu o zwycięstwo powalczą aktorki z obsady serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, a w niedzielę w muzycznym show TVP 1 wezmą udział: Beata Chmielowska-Olech („Teleexpress”), Ida Nowakowska („Bake Off – Ale Ciacho!”) oraz Mateusz Szymkowiak („Lajk!”, „Pytanie na Śniadanie”).

Weekendowe wygrane zostaną przeznaczone na cele charytatywne Caritas Polska. 

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Robert Janowski będzie walczył o dobre imię w sądzie: "Zostawcie moją rodzinę w spokoju!"

4/6
jaka to melodia
Instagram

 

"Jaka to melodia" codziennie w TVP 1, poniedziałek-sobota godz. 17:30, niedziela godz. 18:30.

 

Zobacz: Mamy zdjęcia z nagrań nowych odcinków "Jaka to melodia?" z Norbim! Zmienił się prowadzący, studio, a co z nazwą? Sprawdźcie!

 

5/6
jaka to melodia
Instagram
6/6
jaka to melodia
Instagram
Więcej na temat Jaka to melodia