Justyna Steczkowska

Z okazji Dnia Dziecka mamy dla Was wyjątkową galerię! Zobaczcie, jak przez lata zmieniły się dzieci gwiazd, które debiutowały na okładkach najpopularniejszych magazynów - m.in. "Party" czy "VIVY!". Czy za kilkanaście lat to oni sami pokażą swoje pociechy w sesjach zdjęciowych? :)

1/5
Natasza Urbańska z córką - kiedyś i teraz
VIVA

Kalina Józefowicz

Kocha modę i śpiewanie. Kalinka Józefowicz (11) niedawno nawet zagrała małą Polę w musicalu „Polita”! – Kalinka śpiewa w domu non stop, ale twierdzi, że nie chce być wokalistką, tylko weterynarzem – mówi „Fleszowi” Natasza (42).

2/5
Kasia Skrzynecka z córką - kiedyś i teraz
Party

Alikia Ilia Łopucka

8-letnia córka Katarzyny Skrzyneckiej (48) to dziecko bardzo wyczekane. Gwiazda była cztery razy w ciąży, zanim przywitała Alikię Ilię na świecie.

„To moja przyjaciółka. Non stop pogodna i uśmiechnięta”, opowiada dziś aktorka.

3/5
Mandaryna z dziećmi - kiedyś i dziś

Fabienne i Xavier Wiśniewscy

Czy dzieci Michała (46) i Marty (41) Wiśniewskich pójdą w ślady rodziców? Niekoniecznie! Xavier (17) chciałby zostać dziennikarzem sportowym, a Fabienne (16) myśli o założeniu salonu piercingu i tatuażu.

Mandaryna z dziećmi - kiedyś i dziś

4/5
Justyna Steczkowska z synem - kiedyś i teraz
VIVA

Leon Myszkowski

Syn Justyny Steczkowskiej (46) jest już pełnoletni! Leon Myszkowski (18) próbował kariery kulinarnej, ale stanęło na DJ-owaniu. Można zamówić jego występ nawet na prywatne imprezy. Leon próbuje też tworzyć i produkować muzykę.

5/5
Edyta Górniak z synem - kiedyś i teraz
Gala

Allan Krupa

„Kiedyś ja brałam go na ręce, dziś on mnie. Szok”, napisała niedawno o synku Edyta Górniak (46). Allan Krupa (15) kończy pierwszą klasę szkoły o profilu wojskowym. Mama nie kryje dumy, że wychowała silnego chłopaka.

Materiał został opublikowany w magazynie "Flesz"!