Dom Justina Biebera Dom Justina Biebera Dom Justina Biebera Dom Justina Biebera Dom Justina Biebera
Dom Justina Biebera
Instagram

Justin Bieber zaskoczył swoich fanów publikując na Instagramie serię zdjęć, na których widać dokładnie, jak wygląda jego dom w Beverly Hills. Okazuje się, że wokalista nosi się z zamiarem sprzedaży tej luksusowej posiadłości. Justin Bieber zachęcił swoich fanów do składania mu ofert kupna domu. Ciekawe, czy za tym wszystkim stoi domniemana ciąża Hailey Bieber...

Zobaczcie poniżej, jak wygląda luksusowa posiadłość artysty! My nie możemy się napatrzeć na te wnętrza. Są piękne! 

1/8
Dom Justina Biebera
Instagram

Jak wygląda mieszkanie Justina Biebera?

Myślę, że sprzedam mój dom w Beverly Hills. Kto go chce? - takim pytaniem Justin Bieber przywitał swoich fanów na Instagramie. 

Przy okazji gwiazdor pokazał też serię zdjęć, na których widać dokładnie wnętrza jego luksusowej posiadłości. Muzyk pod fotografiami ujawnił, że chce sprzedać dom wraz z całym wyposażeniem. Co ciekawe, nie podał swojej ceny. Justin Bieber poprosił zainteresowane kupnem mieszkania osoby, aby składały mu propozycje. 

2/8
Dom Justina Biebera
Instagram

Na fotografiach zamieszczonych przez Justina Biebera na Instagramie widać między innymi salon oraz piękną łazienkę. Okazuje się, że jego dom ma dodatkowe piętro, na które prowadzą drewniane schody. 

3/8
Dom Justina Biebera
Instagram

Patrząc na te piękne wnętrza aż trudno uwierzyć, że Justin Bieber chce się ich pozbyć. Chyba, że jest to spowodowane... powiększeniem się rodziny! Od dłuższego czasu plotkuje się bowiem, że Hailey Bieber jest w ciąży. Na razie żadne z nich nie potwierdziło tych informacji. Może jednak jest coś na rzeczy? W końcu gdy na świecie pojawia się maluch, w mieszkaniu robi się jakby nieco mniej miejsca...

4/8
Dom Justina Biebera
Instagram

Tylko spójrzcie na tę łazienkę! 

5/8
Dom Justina Biebera
Instagram

Justin Bieber wciąż ma w sobie duszę dziecka. W jego domu można znaleźć nawet automaty do gier. Chcielibyście mieć taki u siebie? :) 

6/8
Dom Justina Biebera
Instagram

Kolejną oznaką tego, że Justin Bieber ma w sobie jeszcze trochę z dziecka, są liczne ozdoby nawiązujące między innymi do popularnych klocków uwielbianych przez dzieciaki. Oryginalna dekoracja mieszkania, prawda?

7/8
Dom Justina Biebera
Instagram

W przedpokoju nie mogło zabraknąć dużego lustra, w którym Justin i Hailey mogą się przeglądać tuż przed wyjściem. 

Szukasz idealnego lustra do swojego mieszkania? Zobacz nasze propozycje