Dorota Szelągowska urodziła Biuro Doroty Szelągowskiej Biuro Doroty Szelągowskiej Biuro Doroty Szelągowskiej Biuro Doroty Szelągowskiej
Dorota Szelągowska urodziła
Facebook
1/5
Dorota Szelągowska urodziła
Facebook

 

Dorota Szelągowska spędza urlop macierzyński aktywnie. Gwiazda stacji HGTV zaledwie nieco ponad miesiąc temu została mamą po raz drugi, a już... wróciła do odświeżania wnętrz. Ale spokojnie! Na razie Dorota Szelągowska zabrała się na remont swojego biura. Efektem końcowym podzieliła się z fanami na Facebooku. Mama miesięcznej Wandy postawiła na jasne kolory z dominującym odcieniem błękitu. Nie zabrakło również kwiatów, dzięki którym zrobiło się bardzo wiosennie! Zobaczcie zdjęcia biura Doroty Szelągowskiej po remoncie!

 

Zobacz też: Dorota Szelągowska pokazała wózek córki Wandy. Cena?

 

Widać, że gwiazda "Domowych rewolucji" nie może żyć bez swojej pracy! ;)

 

Polecamy: Podanie o urlop macierzyński – elementy wniosku i istotne informacje

2/5
Biuro Doroty Szelągowskiej
Facebook/Dorota Szelągowska

 

Ciąg dalszy zmian w moim biurze - uwielbiam urlop macierzyński.
Kolor ścian pozostał bez zmian, a dzięki nowym meblom i zasłonom całość nabrała lekkości. To tu odbywają się wszelkie spotkania. Zauważcie, że aby niezbyt piękny, ale niezbędny element jakim jest ekran (tu wyświetlamy projekty podczas konsultacji z klientami biura projektowego) wpasował się we wnętrze, wystarczyło dodać kilka czarnych dodatków. Nowa kanapa i fotele są nareszcie wygodne - napisała Dorota Szelągowska na Instagramie.

Efekt końcowy jest powalający zobaczcie więcej zdjęć! A kiedy ulubiona dekoratorka wnętrz Polaków wróci na stałe do pracy?

3/5
Biuro Doroty Szelągowskiej
Facebook/Dorota Szelągowska

 

Odświeżenie biura przez Dorotę Szelągowską nie oznacza jednak, że gwiazda HGTV wraca do pracy na 100%. Niezwykle lubiane przez widzów "Domowe rewolucje" i "Dorota was urządzi" mają obecnie przerwę w emisji nowych odcinków. Jednak będzie zupełnie nowy program Doroty!

4/5
Biuro Doroty Szelągowskiej
Facebook/Dorota Szelągowska

 

Program "Dorota inspiruje" ma pojawić się w wiosennej ramówce stacji HGTV, poinformował jakiś czas temu portal Wirtualnemedia.pl. Pierwszy odcinek nowego show zobaczymy późną wiosną. Oznacza to, że zdjęcia prawdopodobnie ruszą już lada dzień.

5/5
Biuro Doroty Szelągowskiej
Facebook/Dorota Szelągowska

Jednak zanim to nastąpi, Dorota Szelągowska cieszy się odświeżonym biurem. :)