Dziś Walentynki. Jedno z najbardziej komercyjnych świeckich świąt na świecie. Większość ludzi stara się 14 lutego przeżyć w wyjątkowy sposób: idąc ze swoją drugą połówką do kina, na romantyczną kolację lub po prostu pobyć kilka chwil ze sobą w domu. Jednak coraz więcej ludzi ma dosyć wszechobecnych czerwonych serduszek, całusków i masy przesłodzonej do granic możliwości czułości.

Reklama

Jakiś czas temu podpytaliśmy kilka gwiazd o to jak obchodzą ten dzień. Ku naszemu zaskoczeniu nikt specjalnie nie świętuje 14 lutego. Walentynek nie lubi m .in. Ewa Farna:

- Jestem taka, że wolę kochać cały rok niż jednego dnia. Wkurza mnie jak idę kupić chleb, a tam wszędzie serduszka. Chociaż zawiodłabym się gdyby chłopak mi nie dał kwiatka. Kolacja być nie musi, ale kwiatek musi być.

Podobnie sprawa wygląda w przypadku Pauliny Krupińskiej:

- Uważam, że walentynki i takie chwile powinno się celebrować każdego dnia.

Maja Sablewska zdradziła, że Wojciech Mazolewski zaskoczył ją prezentem niespodzianką, a także nagrał dla niej piosenkę. W rozmowie z nami nazwała go też mianem "narzeczonego". Przejęzyczenie czy jednak coś więcej? Zobacz: Sablewska pokazała nagą pierś na okładce singla

- Co mój narzeczony... Tfu... Nie narzeczony, co ja powiedziałam... Wojtek zaplanował genialną rzecz. Zrobił mi niespodziankę tuż przed walentynkami, a druga sprawa to singiel dla mnie, na którego okładce pojawiliśmy się razem.

Jak Walentynki spędzi Małgorzata Socha, a co ukochanemu podałaby Magda Gessler? Zobaczcie nasze wideo:

Zobacz także

A na deser walentynkowe życzenia z przesłaniem od Edyty Górniak:

Reklama

Celebrytki kupują erotyczną bieliznę na tegoroczne Walentynki:

Reklama
Reklama
Reklama