Maja Sablewska nago na okładce singla Wojtka Mazolewskiego
YouTube

Maja Sablewska topless na okładce singla swojego faceta (18+)

Maja Sablewska nago na okładce singla Wojtka Mazolewskiego
YouTube

Maja Sablewska nie boi się kontrowersji. Nic w tym dziwnego, bo przecież przez wiele lat pracy z Dodą to właśnie kontrowersja i skandal były jednymi z narzędzi jej pracy. Jako gwiazda już na własny rachunek, tez potrafi umiejętnie podgrzać atmosferę. Przypomnijmy: Sablewska prowokuje fanów zdjęciami sutków

Teraz Sablewska, która pracę z gwiazdami zamieniła na doradztwo wizerunkowe, poszła o krok dalej. W okresie Walentynkowym swoją premierę ma nowy singiel jej ukochanego Wojtka Mazolewskiego, który powstał we współpracy z Natalią Przybysz. Utwór "I love your smile" trafił właśnie na YouTube i opatrzony jest bardzo odważnym zdjęciem, na którym widzimy Maję kompletnie topless.

Na fotografii jest również sam Mazolewski, a całość bardzo mocno przypomina słynne zdjęcie Kate Moss i Johnny'ego Deepa, więc strzelamy, że właśnie nim inspirowała się para. Maja i Wojtek do tej pory nie udzielali wspólnych wywiadów czy sesji okładkowych, więc jest to pierwszy taki manifest ich uczucia, w dodatku bardzo odważny.

Tak prezentuje się okładka z Sablewską i Mazolewskim oraz sam utwór. Dobra promocja?

Zobacz: Sablewska zafundowała sobie nowe tatuaże. Ma ich już całkiem sporoMaja Sablewska nago i Wojtek Mazolewski


Deep i Kate MOss

Sablewska z ukochanym na wakacjach w Amsterdamie:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22