Edyta Górniak z synem przed koncertem "Europa to my"
ONS
Newsy

TYLKO U NAS Edyta Górniak dobrze zadbała o przyszłość syna Allana. Wiemy jak!

TYLKO U NAS Edyta Górniak dobrze zadbała o przyszłość syna Allana. Wiemy jak!

Po wyjściu ze szpitala Edyta Górniak postanowiła - ze względu na syna, z którym chce spędzić trochę czasu i na swój stan zdrowia - pojechać na urlop. Postanowiła też zadbać o przyszłość Allana i założyła mu fundusz powierniczy!

"To nie jest fajne widzieć dziecko z bronią w ręku"! Niezwykłe wyznanie Edyty Górniak o synu Allanie

Wakacje Edyty Górniak i Allana

Jak dowiedział się "Flesz", już w grudniu 2015 gwiazda planuje zabrać Allana w daleką podróż tylko we dwoje.

Edyta miała teraz sporo na głowie i nie spędzała z Allanem tyle czasu, ile by chciała. Chce mu to wynagrodzić, dlatego zaczęła się rozglądać za wspólnym wyjazdem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem przerwę świąteczną spędzą w Azji – mówi nasz informator.

Edyta zadbała o finansową przyszłość syna

Allan jest dla Edyty najważniejszą osobą w życiu. Dlatego też jakiś czas temu Górniak zdecydowała się zabezpieczyć przyszłość swojego syna. Jak? Wokalistka założyła chłopcu fundusz powierniczy, z którego będzie mógł korzystać, gdy skończy 18 lat. Jesteście ciekawi dlaczego gwiazda zdecydowała się na taki krok i jaką część honorariów wpłaca na konto Allana? Po te informacje zajrzyjcie do nowego wydania magazynu "Flesz".

 

 

Edyta Górniak z wizytą w TVP

Edyta Górniak w kurtce moro
ONS

Edyta Górniak na lotnisku

Edyta Górniak w bluzie

Edyta Górniak z synem Allanem

Edyta Górniak w wysokich szpilkach

Edyta Górniak
Marlena Bielińska/Makata
Newsy
Edyta Górniak w obiektywie Vivy!
Edyta Górniak w obiektywie Vivy!

14 listopada skończy 38 lat. Jeszcze niedawno czuła, że nic dobrego jej nie spotka. Dziś znów chce żyć!

paparazzi
Newsy
Edyta Górniak dobrze zadbała o przyszłość syna Allana. Wiemy jak!
Taka mama to skarb!

Po wyjściu ze szpitala Edyta Górniak   postanowiła -   ze względu na syna, z którym chce spędzić trochę czasu i na swój stan zdrowia - pojechać na urlop. Postanowiła też zadbać o przyszłość Allana i założyła mu fundusz powierniczy! Wakacje Edyty Górniak i Allana Jak dowiedział się "Flesz", już w grudniu 2015 gwiazda planuje zabrać Allana w daleką podróż tylko we dwoje. Edyta miała teraz sporo na głowie i nie spędzała z Allanem tyle czasu, ile by chciała. Chce mu to wynagrodzić, dlatego zaczęła się rozglądać za wspólnym wyjazdem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem przerwę świąteczną spędzą w Azji – mówi nasz informator. Edyta zadbała o finansową przyszłość syna Allan jest dla Edyty najważniejszą osobą w życiu. Dlatego też jakiś czas temu Górniak zdecydowała się zabezpieczyć przyszłość swojego syna. Jak? Wokalistka założyła chłopcu fundusz powierniczy, z którego będzie mógł korzystać, gdy skończy 18 lat. Jesteście ciekawi dlaczego gwiazda zdecydowała się na taki krok i jaką część honorariów wpłaca na konto Allana? Po te informacje zajrzyjcie do nowego wydania magazynu "Flesz".  

Edyta Górniak ostrzega Dariusza Krupę
Newsy
Górniak o Krupie: Oddałam mu decyzje, karierę i moje pieniądze
Edyta miażdży byłego męża na łamach magazynu. Ostre!

Rozpoczął się rok szkolny, a dla Edyty Górniak i Dariusza Krupy to tylko kolejny powód do kłótni. Na łamach magazynu "Flesz" diwa szczerze skomentowała zachowania swojego byłego męża, który nie chciał wyrazić zgody by Allan poszedł do szkoły wybranej przez nią. Edyta zdecydowała, że Allan będzie zdobywał wiedzę w elitarnej podstawówce polsko-francuskiej w Warszawie. Dariusz z kolei chce żeby syn uczęszczał do szkoły publicznej w Milanówku, z którego pochodzi. Taka postawa nie przypadła Górniak do gustu. - Tym razem nie mogę odpuścić . Na szali stawiamy przecież przyszłość syna, jego edukację, umiejętności i to, kim będzie w dorosłym życiu. Wybrałam dla niego renomowaną szkołę językową w Wilanowie, za którą dodatkowo sama chcę płacić, bo zależy mi, żeby miał najlepszą edukację . Dla jego taty liczy się natomiast wygoda i to żeby nie musiał wyjeżdżać zbyt daleko odprowadzając Allana - tłumaczy oburzona Edyta w rozmowie z magazynem "Flesz". Krupa obwieścił byłej żonie, że wynajął już prawników, którzy pomogą mu w przekonaniu do jego decyzji. - Dla mojego byłego męża wartością jedyną i najważniejszą jest możliwość sterowania rzeczywistością, tak się dowartościowuje. Dlatego kiedyś znalazłam mu zawód mojego "menagera". Oddałam mu decyzje, karierę i pieniądze, aby czuł się dobrze . Co z tym zrobił? Wszyscy wiemy. Teraz nie ustąpię . Wygląda więc na to, że pomiędzy byłymi małżonkami szykuje się ostry konflikt. Kolejny dotyczący opieki nad Allanem. W maju chłopiec złamał rękę, kiedy zajmował się nim Darek, który później zarzucił Edycie w oświadczeniu do mediów, że to wszystko jest jej winą ( zobacz ). Z kolei później Krupa sugerował, że Górniak namawia syna na buddyzm. Zobacz: "Mam nadzieję, że Allan wyedukuje tatę" - To kłamstwa! Jestem w zupełnie innym miejscu niż w...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner