Edyta Górniak w granatowym T-shircie
Newsy

Edyta Górniak w szpitalu przez... antybiotyk! Kiedy wyjdzie? AKTUALIZACJA

Edyta Górniak w szpitalu przez... antybiotyk! Kiedy wyjdzie? AKTUALIZACJA

Edyta Górniak trafiła do szpitala! Kilka dni temu gwiazda wróciła z Nowego Jorku i prosto z lotniska pojechała na konsultacje z lekarzami. Dlaczego?

Edyta Górniak w szpitalu

Jak udało nam się dowiedzieć, wokalistka zachorowała w USA na grypę. Po kilku dniach trafiła do szpitala, gdzie został jej podany antybiotyk, na który Edyta bardzo źle zareagowała. Od razu wsiadła w samolot do Polski i pojechała na konsultacje z polskimi lekarzami.

Stan zdrowia Edyty Górniak - nowe informacje

Jaki jest stan zdrowia Edyty Górniak? Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta po dwóch dniach pobytu w szpitalu, prawdopodobnie dziś zostanie wypisana. Jej stan zdrowia jest już dobry, potrzebuje jedynie odpoczynku. W związku z całą sytuacją, Edyta zdecydowała się odwołać koncert w Płocku, który miał się odbyć w najbliższą sobotę. Koncert zostanie przeniesiony na 26 września. W Płocku Edyta Górniak zaśpiewa z Mietkiem Szcześniakiem i Glacą z zespołu Sweet Noise.

 

Organizatorzy trasy koncertowej Edyty Górniak wydali oświadczenie w sprawie odwołanego koncertu w Płocku. Co napisali?

„Ze względu na zły stan zdrowia Edyty Górniak, która trafiła do szpitala i przechodzi szereg badań, jesteśmy zmuszeni do przełożenia koncertu „Love 2 Love" w Płocku, z 19 września 2015 roku (sobota) na 26 września 2015 roku (sobota). Koncert odbędzie się w płockim amfiteatrze. Gościnnie wystąpi Monika Kuszyńska oraz Glaca z zespołu Sweet Noise. W supporcie Kasia Moś. Artystka czuje się już zdecydowanie lepiej i jest pod opieką najlepszych lekarzy, gwarantujemy, że pozostałe terminy koncertów pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność. Przepraszamy za zaistniałą sytuację Royal Concert.

Zobacz: Edyta Górniak leci do Nowego Jorku. Przyłapano ją na lotnisku

 

Edyta Górniak z synem Allanem:

 


 

Edyta Górniak na scenie:

Edyta Górniak

 

Edyta Górniak

 

Edyta Górniak z jurorami The Voice of Poland:

Jurorzy programu The Voice of Poland przd nagraniem show w Warszawie

Edyta Górniak
Marlena Bielińska/Makata
Newsy
Edyta Górniak w obiektywie Vivy!
Edyta Górniak w obiektywie Vivy!

14 listopada skończy 38 lat. Jeszcze niedawno czuła, że nic dobrego jej nie spotka. Dziś znów chce żyć!

Edyta Górniak w kolorowej kurtce i okularach marki Ray-Ban
Newsy
Edyta Górniak wraca do pracy! Na koncercie będzie ją wspierał...
Edyta Górniak wraca do pracy! Na koncercie będzie ją wspierał...

Ostatnie kilka tygodni to był trudny czas dla Edyty Górniak. Gwiazda najpierw wylądowała w szpitalu w Nowym Jorku, a później leczyła się w Warszawie. Z powodu choroby musiała przełożyć koncert w Płocku. Fani nie mieli do niej żalu, bo zależało im na tym, żeby diwa wróciła do formy! Już 26 września Edyta wystąpi w Płocku. W przygotowaniach do koncertu pomagał jej Allan. Allan bardzo przestraszył się, gdy jego mama wylądowała w szpitalu. Teraz chce być przy niej cały czas. W tym tygodniu był z nią na próbach z tancerzami i pomagał mamie wybrać najlepszych z nich. Później był z nią na próbach muzycznych, a już jutro jedzie z nią na koncert do Płocka. Dzięki temu, że koncerty odbywają się w weekend, Allan może być na nich z mamą i kibicować jej. To dla niej bardzo ważne. Czuje się pewniej na scenie, gdy wie, że Allan czeka na nią za kulisami - zdradza nam osoba z otoczenia gwiazdy. Trasa koncertowa Edyty Górniak Love 2 Love Edyta Górniak w najbliższym miesiącach zagra koncerty w największych polskich miastach. Odwiedzi m.in. Poznań, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz o Kraków. W Płocku zaśpiewa z Glacą z zespołu Sweet Noise oraz z Moniką Kuszyńską. Na kolejnych koncertach pojawią się nowi goście m.in. Mietek Szcześniak i Edyta Bartosiewicz.   Zobacz: Edyta Górniak popłakała się w "Pytaniu na śniadanie". Dlaczego?      

Edyta Górniak w czarnej bluzie
Newsy
AKTUALIZACJA. Edyta Górniak właśnie wyszła ze szpitala!
Jak się czuje?

Aktualizacja - Edyta Górniak właśnie wyszła ze szpitala! Jak pisaliśmy pobyt Edyty Górniak w szpitalu się przedłużał . Gwiazda miała wyjść ze szpitala już wczoraj, jednak bardzo źle się czuła i lekarze kazali jej jeszcze zostać. Powód? Jest bardzo osłabiona. Dzisiaj Edyta chciała już wrócić do synka Allanka, dlatego zdecydowała się opuścić szpital. Poniżej treść naszego newsa z poranka, kiedy nie było jeszcze wiadomo, kiedy lekarze wypuszczą gwiazdę do domu. Jak się dowiedzieliśmy, jeszcze dziś (w piątek 18 września) Edyta Górniak ma szanse wyjść ze szpitala, ale to się potwierdzi dopiero w ciągu dnia.   Kiedy Edyta Górniak wyjdzie ze szpitala? Przez cały pobyt w szpitalu Edyta miała robione dokładne badania. Być może dziś wróci do domu, ale jest bardzo osłabiona - mówi nam znajoma artystki.   Przypominamy, że w poniedziałek 14 września, Edyta Górniak trafiła do szpitala po tym jak zachorowała w USA na grypę . W Stanach podano wokalistce antybiotyk, na który bardzo źle zareagowała i dostała alergii. Teraz polscy lekarze próbują ustalić, co jej zaszkodziło i jak leczyć Górniak. Jak już pisaliśmy, z tego powodu  na 26 września został przeniesiony koncert Edyty Górniak w Płocku , który miał się odbyć w sobotę 19 września. W Płocku Edyta zaśpiewa z Moniką Kuszyńską i Glacą z zespołu Sweet Noise. Życzymy Edycie, aby szybko wyszła ze szpitala i wróciła w pełni do sił!  

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner