Edyta Górniak w granatowym T-shircie

Edyta Górniak w szpitalu przez... antybiotyk! Kiedy wyjdzie? AKTUALIZACJA

Edyta Górniak w granatowym T-shircie

Edyta Górniak trafiła do szpitala! Kilka dni temu gwiazda wróciła z Nowego Jorku i prosto z lotniska pojechała na konsultacje z lekarzami. Dlaczego?

Edyta Górniak w szpitalu

Jak udało nam się dowiedzieć, wokalistka zachorowała w USA na grypę. Po kilku dniach trafiła do szpitala, gdzie został jej podany antybiotyk, na który Edyta bardzo źle zareagowała. Od razu wsiadła w samolot do Polski i pojechała na konsultacje z polskimi lekarzami.

Stan zdrowia Edyty Górniak - nowe informacje

Jaki jest stan zdrowia Edyty Górniak? Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta po dwóch dniach pobytu w szpitalu, prawdopodobnie dziś zostanie wypisana. Jej stan zdrowia jest już dobry, potrzebuje jedynie odpoczynku. W związku z całą sytuacją, Edyta zdecydowała się odwołać koncert w Płocku, który miał się odbyć w najbliższą sobotę. Koncert zostanie przeniesiony na 26 września. W Płocku Edyta Górniak zaśpiewa z Mietkiem Szcześniakiem i Glacą z zespołu Sweet Noise.

 

Organizatorzy trasy koncertowej Edyty Górniak wydali oświadczenie w sprawie odwołanego koncertu w Płocku. Co napisali?

„Ze względu na zły stan zdrowia Edyty Górniak, która trafiła do szpitala i przechodzi szereg badań, jesteśmy zmuszeni do przełożenia koncertu „Love 2 Love" w Płocku, z 19 września 2015 roku (sobota) na 26 września 2015 roku (sobota). Koncert odbędzie się w płockim amfiteatrze. Gościnnie wystąpi Monika Kuszyńska oraz Glaca z zespołu Sweet Noise. W supporcie Kasia Moś. Artystka czuje się już zdecydowanie lepiej i jest pod opieką najlepszych lekarzy, gwarantujemy, że pozostałe terminy koncertów pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność. Przepraszamy za zaistniałą sytuację Royal Concert.

Zobacz: Edyta Górniak leci do Nowego Jorku. Przyłapano ją na lotnisku

 

Edyta Górniak z synem Allanem:

 


 

Edyta Górniak na scenie:

Edyta Górniak

 

Edyta Górniak

 

Edyta Górniak z jurorami The Voice of Poland:

Jurorzy programu The Voice of Poland przd nagraniem show w Warszawie

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55