Jacek Stachursky Jacek Stachursky Jacek Stachursky
Jacek Stachursky

Jacek Stachursky powraca do show-biznesu. Muzyk pojawił się ostatnio w "Dzień Dobry TVN", aby zaprezentować swój nowy singiel. Przy okazji fani zauważyli, że w wyglądzie piosenkarza zaszły spore zmiany. Stachursky schudł jeszcze bardziej! Czy za tą metamorfozą stoi jakaś cudowna dieta? A może Jacek Stachursky znów żywi się... energią słoneczną? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

POLECAMY: Zabawna wpadka w DDTVN! Prowadzący nie wiedzieli, jak zareagować na zaskakującą wypowiedź małego chłopca

1/3
Jacek Stachursky

Jacek Stachursky w latach 90. był jedną z największych gwiazd muzyki dance. To on wylansował takie hity, jak choćby "Typ niepokorny" czy też "Zostańmy razem". Później głośno zrobiło się o nim za sprawą jego niekonwencjonalnej diety. Stachursky twierdził bowiem, że żywi się... energią słoneczną. Piosenkarz w wywiadach przekonywał, że zrezygnował całkowicie z jedzenia pokarmów. Jego waga faktycznie poszła w dół. Jacek Stachursky chciał nawet zrealizować film o swoim odchudzaniu. Ale projekt nie doszedł do skutku.

Wygląda jednak na to, że Jacek Stachursky nie zrezygnował z dbania o linię. Piosenkarz wciąż może się bowiem pochwalić naprawdę bardzo szczupłą sylwetką. Niektórzy uważają nawet, że muzyk nieco przesadził z odchudzaniem. Zobaczcie kolejny slajd i przekonajcie się sami!

Zobacz także: Jak one to robią, że mają tak boskie sylwetki? Poznaj tajniki diet gwiazd

 

2/3
Jacek Stachursky

Stachursky wciąż ma rzeszę fanów, którzy czekali na niego pod studiem DDTVN, aby wziąć autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

 

3/3
Jacek Stachursky
East News

Tak Stachursky wyglądał w grudniu 2018.

Więcej na temat Jacek Stachursky