Ostatnio Jacek Kurski i jego żona wybrali się na mszę z okazji szóstej rocznicy śmierci matki prezesa TVP, Anny Kurskiej. Szef Telewizji Polskiej na ważną uroczystość zabrał półtoraroczną córkę, Annę Klarę Teodorę. Dziewczynka chyba jednak jest jeszcze za mała, by cierpliwie przeżywać takie wydarzenia. Od czasu do czasu rodzice musieli ją uciszać.

Reklama

Jacek Kurski z rozbrykaną córką w kościele

W marcu córka Jacka Kurskiego i Joanny skończyła roczek. Mała Anna Klara Teodora otrzymała imię po zmarłej w 2016 roku matce prezesa TVP. Rodzice dziewczynki od 2018 roku zawsze razem pojawiają się na wszelkich ważnych uroczystościach. Pod koniec sierpnia rodzina wybrała się do Sanktuarium św. Faustyny w Warszawie, by uczcić pamięć o zmarłej.

Zobacz także: Jacek Kurski o sukcesie Sary James w amerykańskim "Mam talent": "Jestem dumny, że Telewizja Polska odkrywa..."

East News

Widać, że półtoraroczna Anna szybko straciła zainteresowanie uroczystością i zaczęła się wiercić. Rodzice na zmianę uciszali rozbrykaną córeczkę, która co chwilę zmieniała miejsce, wdrapując się na ławkę, czy siadając przed ołtarzem.

Zobacz także: Nowy program w TVP! Będzie połączeniem "Tańca z gwiazdami" i "Sanatorium miłości"!

Zobacz także
Reklama

Na uroczystości pojawiła się także m.in. jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP, Danuta Holecka. Poniżej możecie zobaczyć, jak córka prezesa Telewizji Polskiej dokazywała w kościele. Rodzina nie po raz kolejny pokazała się fotoreporterom. Niedawno Jacek Kurski zabrał żonę i córkę na festiwal.

PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
Lukasz Kalinowski/East News
Lukasz Kalinowski/East News
Lukasz Kalinowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama