Party Stories
Jacek Borkowski w czarnym garniturze
East News
Newsy

Jacek Borkowski z "Klanu" walczy z koronawirusem w szpitalu. "Ledwo mówię i oddycham" przyznaje aktor

Wstrząsajace wyznanie Jacka Borkowskiego. Aktor ma koronawirusa i trafił do szpitala. Jak się czuje?

Jacek Borkowski w rozmowie z mediami zdradził, jak znosi zakażenie koronawirusem. Gwiazdor z "Klanu" przyznał ostatnio, że walczy o zdrowie w szpitalu, a teraz powiedział, jaki jest jego stan zdrowia. Niestety, Borkowski wciąż źle się czuje i nie wiadomo kiedy będzie mógł wrócić do domu. Aktor powiedział, jakie ma objawy koronawirusa!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Jacek Borkowski walczy o zdrowie w szpitalu

Już od kilku tygodni w Polsce trwa trzecia fala koronawirusa. Do tej pory groźnego wirusa wykryto u wielu gwiazd. Pozytywny wynik testu otrzymali m.in. Andrzej Piaseczny, Dorota Szelągowska, Dorota Gardias, Radosław Majdan i Alżbeta Lenska. Kilka dni temu okazało się, że z koronawirusem walczy też Jacek Borkowski. Aktor opublikował na Facebooku zdjęcie ze szpitala i zdradził, że nie zdążył się zaszczepić. 

Teraz aktor w rozmowie z "Faktem" zdradził, jakie ma objawy koronawirusa i jak się czuje. Słowa Jacka Borkowskiego brzmią bardzo niepokojąco.

Przede wszystkim ledwo mówię i oddycham. To jest najgorsze. Pomaga mi podawany tlen - zdradził Borkowski.

Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy gwiazdor "Klanu" będzie mógł wrócić do domu.

Nie wiem kiedy z wyjdę ze szpitala. Hospitalizacja u mnie jest niestety konieczna. Czuję się bardzo źle. Tak źle się chyba nigdy nie czułem- wyznał w rozmowie z "Faktem".

Jackowi Borkowskiemu życzymy dużo zdrowia! Mamy nadzieję, że aktor jak najszybciej wróci do zdrowia i wyjdzie ze szpitala.

Zobacz także: Nie tylko brak węchu i smaku. Dorota Gardias zdradziła, jakie teraz odczuwa skutki koronawirusa

Jacek Borkowski jest zakażony koronawirusem i walczy o zdrowie w szpitalu.

 

 

No i nie zdążyłem się zaszczepić....

Opublikowany przez Jacka Borkowskiego Niedziela, 11 kwietnia 2021

 

Aktor "Klanu" w rozmowie z mediami zdradził, jakie ma objawy koronawirusa.

 

Jedyna pewna rzecz w tych trudnych czasach ! K L A N - zapraszamy !!!

Opublikowany przez Jacka Borkowskiego Poniedziałek, 29 marca 2021
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Syn Jacka Borkowskiego przeszedł operację
East News
Newsy
Syn Jacka Borkowskiego trafił do szpitala! "Musiał przejść operację"

Syn Jacka Borkowskiego trafił do szpitala! Okazało się, że dziecko gwiazdora serialu "Klan" przeszło operację kolana. Aktor w rozmowie  z "Dobrym Tygodniem" przyznał, że 12-letni chłopiec ma wadę stawu kolanowego, przez co musiał znaleźć się pod opieką specjalistów. Syn Jacka Borkowskiego miał problemy z chodzeniem. Syn musiał przejść operację. Miał wadę stawu kolanowego. Była na tyle poważna, że pojawiły się kłopoty z prawidłowym chodzeniem - potwierdził Borkowski. Aktor przyznał, że za rok jego syna czeka kolejna wizyta w szpitalu. Lekarze będą bowiem musieli wyjąć specjalne śruby, które w najbliższych miesiącach mają pomóc chłopcu wrócić do zdrowia.   Jak widać los nie oszczędza rodziny Jacka Borkowskiego. Zaledwie kilka miesięcy temu zmarła ukochana żona aktora, Magdalena   - a teraz samotnie wychowujący 10-letnią córkę Magdę i 12-letniego syna Jacka musi zmagać się z problemami zdrowotnymi dziecka.   Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia 12-letniego syna oraz dużo siły dla jego taty, Jacka Borkowskiego !   Zobacz także: To rozdziera serce! Jacek Borkowski pisze do zmarłej żony: "Cześć kochanie, u nas wszystko ok..."   Syn Jacka Borkowskiego trafił do szpitala. Syn aktora przeszedł operację.

Żona Jacka Borkowskiego nie żyje
Newsy
Dziś Jacek Borkowski żegna swoją ukochaną żonę Magdalenę. Będzie pochowana w rodzinnych stronach

Jacek Borkowski żegna dziś swoją zmarłą żonę Magdalenę. Zostanie ona pochowana w Szprotawach pod Zielona Górą. Małżonka popularnego aktora zmarła kilka dni temu w wyniku ataku złośliwej białaczki. Jej śmierć była dla Jacka Borkowskiego i jego rodziny ogromnym zaskoczeniem. Kobieta trafiła do szpitala przed świętami Bożego Narodzenia z wysoką temperaturą. Po badaniach okazało się, że choruje na białaczkę, która po trzech tygodniach doprowadziła do jej śmierci. Aktor, znany m.in. z serialu “Klan”, poinformował o tym na swoim profilu na Facebooku. Para wychowywała dwoje swoich dzieci: 2-letniego syna Jacka oraz 10-letnią córkę Magdę, którymi teraz zajmie się aktor. Szczegóły pogrzebu żony Jacka Borkowskiego Cała rodzina pożegna dziś panią Magdalenę na cmentarzu w okolicach Szprotawy pod Zieloną Górą. Najbliżsi zadecydowali, że zostanie ona pochowana w rodzinnym grobie. Żona będzie pochowana w rodzinnych stronach, bo tam jest jej ojciec, tam mieszka jej matka, wujkowie, dziadkowie, cała ich rodzina. Bliscy Magdy tak postanowili, a ja to rozumiem i szanuję - powiedział Jacek Borkowski w rozmowie z "Super Expressem". Aktor zdradził na łamach tabloidu, że jego żona Magdalena zostanie skremowana. Borkowski zdradził, że przed śmiercią swojej ukochanej żony, doszło między nimi do wyjątkowego pożegnania. Zdążyłem się z nią pożegnać, byłem przy niej. Magda już nie mogła mówić, ale jeszcze podniosła ręce i pokazała mi rękami serduszko. A później tylko zamknęła oczy i koniec - opowiedział "Super Expressowi".   Zobacz też: "Ja po pro­stu nie wy­obra­żam so­bie ży­cia bez Mag­dy". Zmarła żona Jacka Borkowskiego   Jacek Borkowski dziś pożegna swoją żonę Magdalenę.     Żona Jacka Borkowskiego zostanie podchowana w rodzinnym grobie pod Zieloną Górą....

Dorota Gardias ma koronawirusa?
Newsy
Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"  

Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że Dorota Gardias przebywa w szpitalu ze względu na zły stan zdrowia. Okazało się, że piękna pogodynka zmaga się z koronawirusem i niestety przechodzi chorobę bardzo poważnie. Dzisiaj na swoim InstaStory gwiazda TVN postanowiła opowiedzieć o swoich dolegliwościach, które towarzyszyły jej podczas choroby. Na szczęście teraz jest już lepiej, jednak Dorota Gardias w dalszym ciągu musi jeszcze przebywać w szpitalu.  Zobacz także:   Dorota Gardias ma koronawirusa. Jest oświadczenie TVN: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem" Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"   Jako pierwszy informację o stanie zdrowia Doroty Gardias przekazał "Super Express". Według informacji dziennika, pogodynka miała zarazić się koronawirusem od swojej córki, która z kolei miała kontakt z osobą zarażoną w szkole. Z ustaleń "Super Expressu" wynikało, że Dorota Gardias ma ciężko przechodzić chorobę i ma problemy z oddychaniem - musiała zostać również podłączona do tlenu. Teraz pogodynka postanowiła sama zabrać głos w tej sprawie i opowiedziała o swoich dolegliwościach i przebiegu choroby. Tym samym potwierdziła wcześniejsze doniesienia medialne - gwiazda TVN zaraziła się od córeczki, a jej stan zdrowia był naprawdę poważny. Początkowo miałam gorączkę do 38,3, ból mięśni (głównie plecy), oczu, głowy, lekki kaszel. To trwało cztery dni. Te objawy zaczęły ustępować... Straciłam smak, węch i zaczął się ból w płucach, duszności i kłopot z oddychaniem (płytki oddech) - te objawy zaczęły się nasilać, dlatego trafiłam do szpitala - wyjawiła Dorota Gardias. Okazało się, że...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner