Zazdrości mu pewnie wielu facetów - w końcu ma u boku jedną z najpiękniejszych Polek (ma na to papier - tytuł Miss Polonia), a obecnie pnącą się szybko po drabinie kariery gwiazdę TVP. Izabella Krzan pokazała właśnie całą serię zdjęć ze swoim chłopakiem. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" ma ku temu naprawdę specjalną okazję! Natychmiast posypały się życzenia. Pojawiło się jednak i ostrzeżenie.

Reklama

Zobacz także: Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

Izabella Krzan - zdjęcia z chłopakiem Dominikiem

Piękna prezenterka długo trzymała swoją miłość w tajemnicy. Miss Polonia z 2016 roku zwykle dość pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Przez jakiś czas piękną Izabelę łączono z Rafałem Brzozowskim, z którym prowadziła "Koło fortuny".

Nie byliśmy razem i nie jesteśmy razem oczywiście. Jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi. Tak mi się wydaje przynajmniej. Mam nadzieję, że on również to potwierdzi. Zawsze negowaliśmy te plotki, ale z uśmiechem, bo to nie jest nic przykrego, ani nic obraźliwego, więc bardziej się z tego śmialiśmy - wyjaśniła wówczas w rozmowie z "Wideoportalerm.pl"

Mężczyzną swojego życia Izabella Krzan zdecydowała się pochwalić oficjalnie 8 marca tego roku - w Dzień Kobiet! Z Instagrama dowiedzieliśmy się wtedy, że zakochani świętowali również rocznicę związku. Jej wybranek to przystojny Dominik. Wysoki brunet pochodzi z Warszawy i jest projektantem wnętrz. Pochodzi z artystycznej rodziny.

Instagram

Teraz zdecydowała się pokazać całą serię zdjęć z Dominikiem. Jak napisała, okazja jest szczególna:

Zobacz także

Moj ulubiony człowiek i najlepszy przyjaciel obchodzi dzisiaj 29 urodziny - czytamy. - Bądź zdrowy, a z resztą sobie poradzimy. ????????- dodała.

Pod postem natychmiast zaroiło się od życzeń urodzinowych dla Dominika. Przy okazji jednak obserwatorki Izabelli zauważyły zmianę:

Jakoś wyprzystojniał przy Tobie! ???????? bawcie się dobrze dzieciaki????

Pojawiło się też... ostrzeżenie dla Dominika.

Jak się ma taką kobietę to żadne prezenty nie są potrzebne;) najlepszego i dbaj o nią, bo chętnych na Twoje miejsce niezliczona rzesza ;-)

Dołączamy do życzeń - samych pięknych dni i spełnienia marzeń. Bądźcie zawsze tacy szczęśliwi jak na tych zdjęciach.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama