Izabela Janachowska już niebawem będzie jedną z największych gwiazd telewizji Polsat i od września widzowie "Tańca z Gwiazdami" zobaczą tancerkę w roli prowadzącej. To nie jedyny nowy projekt gwiazdy programów o tematyce ślubnej! Izabela Janachowska przygotowuje coś specjalnego, a tymczasem w wolnym czasie znajduje chwilę na aktywność sportową. Paparazzi przyłapali gwiazdę, jak po joggingu wstąpiła do piekarni. Zobaczcie, co kupiła...

Reklama

Izabela Janachowska w sportowej stylizacji wybrała się po bułki!

O Izabeli Janachowskiej w ostatnim czasie jest głóśno ze względu na pożegnanie ze stacją TVN i ogłoszenie współpracy z Polsatem. Gwiazda, która jeszcze kilka lat temu brała udział w "Tańcu z gwiazdami" w roli tancerki w nowej edycji została prowadzącą i na zmianę z Pauliną Sykut-Jeżyną będą pojawiać się w tanecznym show. Izabela Janachowska stale rozwija też swój biznes związany z branżą weselną, a poza tym jest zapracowaną mamą, której jednak udaje się znaleźć czas dla siebie. Zobaczcie sami...

Zobacz także: Izabela Janachowska na zakupach z prywatnym szoferem. Nowe zdjęcia paparazzi gwiazdy

Paparazzi przyłapali gwiazdę po wyjściu z piekarni. Wygląda na to, że Izabela Janachowska po joggingu zdecydowała się zrobić drobne zakupi i odjechała do domu luksusowym samochodem, Bentleyem, którego wartość szacuje się na ponad milion złotych.

EOS

Izabela Janachowska zdecydowała się na sportową stylizację w kolorze zgaszonego różu. Trzeba przyznać, że nawet w tak prostym zestawie i bez grama makijażu gwiazda wygląda doskonale.

Zobacz także

Szukasz wygodnej, sportowej stylizacji, w której będziesz czuła się wyjątkowo? Użyj do Answear kod rabatowy i wybierz ubrania, w których będziesz czuła się pięknie i komfortowo.

EOS

Izabela Janachowska zaczyna nowy etap swojej kariery. Już niebawem zostanie prowadząca "Tańca z gwiazdami", a to dopiero początek niespodzianek, które przygotowała dla swoich fanów. Czekacie?

EOS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama