Niedawno Izabela Janachowska ujawniła, że trafiła do szpitala. Stało się to 3 sierpnia, zaraz po pokazie jesiennej ramówki Polsatu, na którym ekspertka ślubna błyszczała w różowej kreacji. Kilka dni później gwiazda ujawniła, że zaczęła się czuć coraz gorzej i trafiła do Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Teraz prezenterka opublikowała pierwsze nagranie z domu.

Reklama

Izabela Janachowska już w domu. Tak powitał ją syn

Po tym, jak Izabela Janachowska w ciężkim stanie trafiła do szpitala, gwiazda wydała oświadczenie i zaapelowała do fanów, by nie lekceważyli niepokojących sygnałów. Ekspertka ślubna przekazała, że czeka ją leczenie, a także regularne kontrole. Z komentarzy gości obecnych na pokazie ramówki Polsatu wynika, że już w trakcie wydarzenia prezenterka narzekała na duże zmęczenie.

Zobacz także: Izabela Janachowska była w ciężkim stanie: "Na ramówce mówiłaś, że jesteś bardzo zmęczona"

TRICOLORS/East News

Na szczęście Izabela Janachowska wróciła już do domu, gdzie czekała na nią rodzina. Gwiazda po raz pierwszy po wizycie w szpitalu opublikowała nagranie w mediach społecznościowych, w którym pokazała, jak przywitał ją syn. Mały Christopher Alexander wręczył mamie uroczy prezent w postaci pierścionka.

Od synka dla mamusi z okazji powrotu do domu — napisała w relacji na Instagramie.

Instagram @izabelajanachowska

Jak na razie prezenterka telewizyjna nie podała szczegółów swoich problemów zdrowotnych. Wiemy, że trafiła na Oddział Neurologii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Gwiazda podziękowała za pomoc lekarzom i pielęgniarkom, którzy ustabilizowali jej stan.

Zobacz także
Instagram @izabelajanachowska

Zobacz także: Izabela Janachowska o początkach związku z Krzysztofem Jabłońskim. "Miał coś, czego teraz facetom brakuje"

Reklama

Nadal nie wiemy też, czy Izabelę Janachowską czeka przerwa od pracy. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia ekspertki ślubnej. Mamy nadzieję, że skoro znów jest aktywna w mediach społecznościowych to czuje się lepiej.

Instagram @izabelajanachowska
Instagram @izabelajanachowska
Reklama
Reklama
Reklama